BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Kwietniowy Bobas !

Autor: NysiaMisia
Wstęp

O mnie: Super Młodą Mamą ! :D A przede wszystkim najszczęśliwszą osobą na świecie mając dwóch wspaniałych mężczyzn przy sobie :) Syn (C) i Narzeczony (A)

Moja ciąża: Szybko się pojawiła - była planowana ale nie sądziliśmy że tak szybko się ona pojawi

Chciałabym być mamą: Idealną dla moich dzieci :) Przyjaciel a zarówno Mama .

Moje emocje: Ogromna Radość Zaskoczenie Strach 100 pytań na sekundę itp.

10 sierpnia 2017, 12:22

Dzisiaj zaczęliśmy 7 tydzień Ciąży (6+0) <3
Nadal nie mogę uwierzyć że jestem w ciąży . Jakoś to do mnie nie dochodzi jeszcze , patrzę na mojego synka i aż trudno mi uwierzyć że już niedługo będziemy mieli kolejnego takiego szkraba :) Staram się jak najlepiej o siebie dbać ale bywa to trudne gdy mężczyzna pracuję całe dnie a ja jestem sama z małym dzieckiem które już łobuzuje mi powoli .
Pod koniec miesiąca idziemy na USG , nie chce wcześniej bo może jeszcze serduszko nie będzie biło albo cokolwiek i będę się nie potrzebnie martwić . Pod koniec miesiąca będę w 9 tygodniu :) wtedy już na pewno powinno być wszystko ładnie widać . Z Synkiem byłam w 9 (8+4) i było widać całe ciało i serduszko pięknie bijące <3

0 komentarzy (pokaż)
11 sierpnia 2017, 11:07

<3 7 Tydzień (6+1) <3
Niestety złapał mnie wirus ... -.- czuję się zmęczona i nie mająca na nic siły . Gardło , kaszel , katar itp...ehh trzeba jak najszybciej wyleczyć się by nie zarazić mojego synka i by drugiemu dzidziusiowi nic się nie stało . Jeszcze dzisiaj dentysta - ojejkuuu... nie zbyt jestem zadowolona ale lepiej teraz zrobić niż później jak będzie gorzej .

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)