Walentynki w BellyBestFriend!

Aktywuj abonament BellyBestFriend od dziś do 21 lutego a otrzymasz od nas prezent:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie!

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie!

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie!


Z abonamentem BellyBestFriend możesz korzystać również z KidzFriend oraz OvuFriend!

Promocja trwa do 21.02.2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Ku dwóm kreskom

Autor: Biene
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

Moja ciąża: Wyczekiwana aczkolwiek będąca lekkim zaskoczeniem. Po około dwóch latach starań, badań i leczenia Mojego K, po nieudanej IUI, dwie kreski pokazały się na 3 dni przed zaplanowanym zabiegiem usuwania polipa szyjkowego.

Chciałabym być mamą: Mądrą :)

Moje emocje: Podekscytowanie i szczęście, aczkolwiek podszyte dawką obaw czy wszystko będzie ok

17 stycznia, 10:05

Od samego początku ciąży brakowało mi odwagi żeby przenieść się na fioletową stronę. Obiecywałam sobie, że zacznę pamiętnik jak zobaczę serduszko naszego Maluszka... potem, że jak test Pappa wyjdzie w porządku...
Chyba już teraz, kiedy jesteśmy prawie w połowie, kiedy na wczorajszym kontrolnym usg wszystko okazało się być w porządku i kiedy zaczęłam fizycznie odczuwać naszego Maluszka mogę przejść na fioletową stronę.
Nasz Maluszek waży już 230 g, co jakiś czas lekkimi kuksańcami daje znać o swoim istnieniu. Mój K nie może się doczekać kiedy on w końcu też poczuje kopniaka od Malucha.


Wiadomość wyedytowana przez autora 17 stycznia, 15:47

3 komentarze (pokaż)
24 stycznia, 13:27

Ja chyba oszaleję.... dziś weszłam rano na wagę i co... tyle samo co na pierwszej wizycie. Co prawda usg tydzień temu pokazało, że mały jak najbardziej rozwija się prawidłowo... ale zaczynam się martwić czy wszystko jest ok. Połówkowe za tydzień. Czy, którejś z Was też udało się nie przytyć do 20 tygodnia ciąży?

3 komentarze (pokaż)
28 stycznia, 11:07

Mieliśmy trochę ciężki weekend. Mój K w nocy wylądował z krwawiącym żylakiem na SORze. Zestresowałam się bardzo, tym bardziej, że cały czas bierze zastrzyki na rozrzedzenia krwi. Na szczęście krwawienie szybko udało się zatamować. Maleństwo niestety też się stresowało :(. Pierwszy raz tak silnie kopał w brzuszku.
Dziś odpoczywamy w domu. Pogoda super na spacery tylko szkoda, że alarm smogowy. Wyszłam na 5 min. do apteki i niestety czuć ten smog w powietrzu. Pozostaje nam zatem siedzieć w domu z załączonym oczyszczaczem i oglądać w necie cudowne szpargałki dla Maluszka i zastanawiać się co wybrać. Nie powiem, zajęcie bardzo przyjemne i chyba coraz bardziej mnie wciąga.
Jutro idziemy "podgladać" Szkraba na usg połówkowym :)

0 komentarzy (pokaż)
29 stycznia, 16:33

Już po usg "połówkowym". Maluch - uparty - nie chciał się za bardzo dać podglądać ale Pani doktor była cierpliwa i nakłoniła Uparciuszka do sesji :)
Nasze Maleństwo rozwija się prawidłowo i waży już 358g :) i dziś po raz kolejny dostaliśmy potwierdzenie, że czekamy na Synka.

0 komentarzy (pokaż)
4 lutego, 10:43

W końcu Moj K dostał kuksańca od naszego Maluszka. Nie mógł się doczekać. Jak tylko poczułam ruchy K przykładał ręce do brzuszka, mówił do naszego Uparciuszka i nic... Mały akurat wtedy tracił ochotę na fikołki. Aż w niedzielę się udało. Nie umiem opisać tego jaki zachwyt i szczęście malowały się na twarzy Mojego K...

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)