BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Konflikt wewnętrzny ROZWIAZANY :) :) :) :) :)

Autor: Ewciaczek
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: Zoną, mamą 2 dzieci.

Moja ciąża: 3 upragniona przemyslana i przegadana

Chciałabym być mamą: Cierpliwą (nie zawsze się udaje)

Moje emocje: Ciesze sie i boje, ale bardziej ciesze

26 października 2017, 10:26

Mam 2 dzieci męża wynajmujemy mieszkanie spłacamy kredyty zaciągnięte na remont miejsca w którym wcześniej mieszkaliśmy i samochód. O kredycie hipotecznym na razie nie ma mowy bo chcemy spłacićte które mamy.


Od dłuższego czasu rozmyślam nad dzieckiem. Chciała bym mieć małego bobasa słodziaczka i chciała bym żeby między dzieciakami nie było dużej różnicy wieku ale mam też rozum.Pracuje tylko mąż ja mam doświadczenie jeszcze z czasów kiedy mieszkałam w Warszawie ale mam też orzeczenie o niepełnosprawności i w powiatowym miasteczku bez komunikacji miejskiej i żłobków trudno jest o prace dla osoby z wadą wzroku. A mój mąż nie chce mieszkać w Warszawie. Najchętniej to mieszkałby na wsi a jeszcze lepiej blisko swojego domu rodzinnego (oczywiście głośno tego nie powie) ale ja widzę jak często tam jeździ. Nie jest żle z naszymi finansami ale posiadanie 3 dziecka zmniejszy nasze szanse na kredyt hipoteczny. Dlatego mam konflikt wewnętrzny bo z jednej strony bym chciała z drugiej 3 dziecko uniemożliwi prace i zmniejszy szanse na kredyt.

0 komentarzy (pokaż)
31 października 2017, 06:39

Konflikt zostal rozwiany niespodziewanie. Maz wczoraj podjal temat dziecka. Doszlimy do wnoisku ze nigdy nie bedzie dobrego momentu na 3 dziecko Dlatego trzeba zaczav sie starac. Im dluzej bedziemy zwlekac z ta decyzja tym trudniej bedzie ja podjac. Tak wiec okres staean uwazam za otwarty i geba mi sie cieszy :) Jestem ciekawa czy bedzie tak jak z Gabrysia czyli kilka miesiecy staran i nerwow czy tak jak z Kuba czyli strzal w pierwszym cyklu :) Ciesze sie jak glupi do sera. :)

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)