BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Jesteś... proszę zostań do końca ♡

Autor: Vibe
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: Szczęśliwa mężatka, która marzy o byciu mamą...

Moja ciąża: Bardzo wyczekana. Długo się staraliśmy. Jestem mamą Aniołka (10 tc). Teraz prawie po roku od poronienia pojawiła się znowu NADZIEJA... tym razem musi się udać :-)

Moje emocje: Zaskoczona, szczesliwa, trochę przerazona, ale pełna nadzieji

5 stycznia 2015, 22:21

Po poronieniu probowalismy prawie rok, bez rezultatu. Tym razem też nie miałam dużych nadzieji. Ovufriend zaznaczył bardzo późną owulacje. Myslalam, że ten cykl będzie stracony. Dziś naszła mnie myśl, że może jestem w ciąży (ból piersi i podwyższona temperatura). Bałam się dopuścić tej myśli, aby nie zapeszyc. Zrobiłam test bez entuzjazmu. Zobaczyłam 2 krechy i rozryczalam sie ze szczęścia. Potem jeszcze 3 kolejne testy i ten sam wynik... nie wierzę, Udało się!! Teraz tylko proszę ten mój mały Wielki cud aby ze mna pozostał do końca. Okruszku błagam Cię rosnij zdrowo. Będę walczyć o Ciebie!! :-)

0 komentarzy (pokaż)
9 sierpnia 2015, 04:48

Ciąża zakończona 9 sierpnia 2015

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)