BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Ja, on i kocurek- w oczekiwaniu na czwartego członka rodziny ;)

Autor: Fortitudo
Wstęp

O mnie: Szczęśliwą mężatką, mającą u boku wspaniałego człowieka. Dopełnieniem szczęścia będzie nasz dzidziuś, gdy się już pojawi na świecie (mam tylko nadzieję, że kocur go zaakceptuje ;p)

Moja ciąża: To druga ciąża..pierwsza skończyła się na 6/7 tygodniu, nawet nie zdążyłam usłyszeć serduszka..teraz czuje, że będzie inaczej, serduszko bije mocno i wiem, że moje dziecko jest silne, a ja będę silna dla niego.

Chciałabym być mamą: Cierpliwą, wyrozumiałą, pomocną, dobrze wychowującą swoje dziecko. Taką, żeby moje dziecko mogło być ze mnie dumne.

Moje emocje: Jestem szczęśliwa, chociaż czasami nie mogę uwierzyć w to szczęście..Boje się, że moja insulinooporność bedzie miała wpływ na dziecko, boje się, że moje przeziębienia mogą mu zaszkodzić..to dopiero I trymestr..ale z drugiej strony czuje taką pewność, że wszystko będzie dobrze, że zobaczę mojego dzidziusia całego i zdrowego za 7 miesięcy..staram się kurczowo trzymać tej myśli, musze być dobrej myśli dla mojego szkraba.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)