BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Flexi w ciąży

Autor: Flexi
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: Żoną Piotra, mamą Igora i właścicielką suczki Fifi. mam 26 lat, kilka pasji, hobby i swoją cudowną powiększającą się rodzinkę

Moja ciąża: wyczekana i wystarana. w końcu przyszła do nas w 11 cs.

Chciałabym być mamą: ...najlepszą jaką potrafię!

Moje emocje: na huśtawce.

26 listopada 2014, 22:29

po teście i becie i wizycie u gina jestem taka naładowana tą ciążą, że już kolejnej wizyty nie mogę się doczekać...

tylko, żebym tak wysypiać się zaczęła

2 komentarze (pokaż)
26 listopada 2014, 22:29

po teście i becie i wizycie u gina jestem taka naładowana tą ciążą, że już kolejnej wizyty nie mogę się doczekać...

tylko, żebym tak wysypiać się zaczęła

0 komentarzy (pokaż)
2 grudnia 2014, 22:04

dlaczego faceci sa z Marsa?
dlaczego są lepsi bo przynoszą więcej kasiory do domu?
dlaczego?!

najpierw marudzi, że nie mamy gdzie postawić w tym roku choinki [ Młody jest alpinistą meblowym ] i on chce święta a potem marudzi, gdy za grosze wynajduję piękne ozdoby, których Młody nie dosięgnie, bo on przecież o niczym nie mówił, nie chciał i w ogóle o co mi chodzi...
najpierw marudzi, że dlaczego kombinezon zimowy pokazuję mu późną jesienią [używka, po jakimś maluchu ] i że w sumie to on woli kupić nowy.. a potem marudzi dlaczego nie kupiłam używanego i w ogóle to czego tak drogo?! [ najtaniej spośród kombinezonów nam potrzebnych ].
najpierw marudzi, że kupuję pierdoły [ czytaj zabawki interaktywne, rozwijające umiejętności naszego dziecka - znaczy tak mi się wydaje, że to o to chodzi ] a potem gdy proszę o wymienienie konkretów o co mu chodzi - ŻADNEGO nie potrafi wymienić. nosz kur...

a czy on nie wie, że takimi tekstami "typu ogranicz wydatki" [ mniej jeść?, mniej pić?, owijać folią jak wychodzę na mróz? ] włącza we mnie funkcję rozwścieczonego byka? bo kurde łatwo wyjść rano, wrócić wieczorem z pracy i narzekać na wszystko i wszystkich.

ale wiecie co. Małżón będzie zachwycony.. bo od terz zamierzam ograniczyć wydatki.... do zera. a wszelkie zakupy niech on ogarnia. codzienne, chemiczne, spożywcze, dzieciowe, moje, swoje, niech ogarnie prezenty świąteczne, niech psa ogarnie i wszystko inne. a i niech za dużo nie wyda.
no już mi lżej, ale po kłótni nastały ciche dni i ja nie podam ręki do kogoś kto każdą kłótnią wraca do poprzednich, w których udawał, że rozumie a teraz wykrzykuje " tak, bo ja nigdy nie zrozumiem i mówię tak żebys już sę odczepiła".

2 komentarze (pokaż)
11 września 2015, 10:04

Ciąża zakończona 11 września 2015

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)