BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Felietonistka

Autor: Aaspyr
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: Niedługo skończę 29 lat, jestem Kierownikiem Robót Budowlanych, żoną wspaniałego faceta, osoba której wszędzie pełno. Jestem kreatywna, lubię połazić po górach, podróżować i spędzać czas aktywnie. No chyba że przychodzę styrana po pracy, to wtedy oglądam netflixa jak normalny człowiek.

Moja ciąża: Ciąża jest po półrocznych staraniach. Morfologia 1% u męża, u mnie endometrioza. Zaczęło się tak naprawdę od nowego roku i oboje trochę ze strachem czekamy co bedzie

Chciałabym być mamą: Chciałabym być mamą uważną. Nie chcę rezygnować z pracy, ale chce poświęcać swoj czas dziecku. Chciałabym mu pokazać jak fajnie jest na świecie.

Moje emocje: Z emocji to na razie strach, niepewność, trochę szczęścia :) boję się co będzie dalej i czy wszystko się nam uda.

3 lutego 2022, 14:35

Dzisiaj idę na pierwsze usg. Jestem w 6 tygodniu i wiem, że dużo osób mówi, że to za wcześnie. Pewnie mają rację. Ale ja już bym chciała się upewnić, czy to nie jest ciąża pozamaciczna, albo pusty pęcherzyk. Dobija mnie to, że nie wiem. Szczerze to wolę wiedzieć wcześniej niż później jakie mamy szanse. Prawie nikomu jeszcze nie mówiliśmy o ciąży. Czekamy do serduszka i wtedy zobaczymy.
Starania były bardzo stresujące. Milion testow ciążowych, bo jestem z tych co testują szybko 😅 jak zobaczylam cień to nikt mi nie wierzył!
A teraz 6 tydzień, przyrost bety jest poprawny, ale mdłości brak. Bardzo mnie to martwi. Z jednej strony ich nie chce, ale z drugiej...moze by mnie uspokoiły.

0 komentarzy (pokaż)
4 lutego 2022, 18:17

Jestem po wizycie. Pęcherzyk w macicy, a w środku ciałko żółte ❤️ ciałko ma wielkość 3mm, więc nie było jeszcze widać zarodka 🙁trochę mnie to stresuje, bo wolałabym zeby już był widoczny. Wiem, że poszłam trochę za wcześnie, ale niepokoiłam się i brzuch mnie dziwnie bolał. Niestety lekarkę też zaniepokoiły moje bóle brzucha i zaleciła mi branie duphastonu 3x dziennie.🙄
Kolejna wizyta 14 lutego. Zobaczymy czy będą to fajne walentynki.
Jutro jedziemy na wesele kuzynki męża. Tak się na nie cieszyłam, a teraz czuję że nie mam siły tam jechać. Musze się pomalować. I wyszykować. I tańczyć... Uwielbiam tańczyć, ale teraz się trochę boję I szybko się męczę. Jest 18sta a ja zasypiam. No to już widzę jaka dusza towarzystwa będę jutro! 😅

0 komentarzy (pokaż)
23 marca 2022, 11:26

Nie wiem jak to minęło, ale już 11 tydzień. Za 2h mam badanie USG 1 trymestru. Dostałam już wyniki pappa i wolne hcg. Pappa wyszło w miarę ok, bo 1.5MoM, natomiast wolne beta hcg wyszło tragicznie 3.4MoM.
Od wczoraj umieram ze strachu. Przepłakałam pół dnia, złapały mnie okropne mdłości, nie mogę się skupić na pracy. Żałuję teraz że nie zrobiłam nifty wcześniej, to bym przynajmniej już wiedziała. Nie umiem się nie martwić. 😣😣😣

0 komentarzy (pokaż)
12 listopada 2023, 01:16

Ciąża zakończona 12 listopada 2023

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)