BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Autor: przylepa
Wstęp

O mnie: Nazywam się Karolina,mam 26 lat.Z Wojtkiem jesteśmy razem od 2007 roku. Dość długo staraliśmy się o Nasze Maleństwo.Na szczęście w końcu Nam się udało.Jesteśmy bardzo szczęśliwi.

Moja ciąża: Jest to moja pierwsza ciąża.

28 marca 2015, 15:29

Witam.Dziś to mój pierwszy wpis.Jestem w 23tygodniu ciąży.Na bellybestfriend pojawiłam się całkiem niedawno,bo jakiś tydzień,lub dwa tygodnie temu.Spodobała mi się ta strona i zostałam.Jak już pisałam jestem w 23 tygodniu ciąży i czuję się bardzo dobrze.Ostatnio martwiłam się,że jest już tak późno,a ja nadal nie czuję ruchów dziecka,ale 26.03.2015r moja Niunia 'się odezwała'. To znaczy w czwartek wieczorem kiedy już sobie wygodnie leżałam i czytałam gazetę,poczułam lekkie kopnięcie,a później Niuńka buszowała mi po brzuchu na całego ; ). Ale to jest cudowne przeżycie. W piątek maleńka cały dzień była spokojna,za to koło 22:00 znów zaczęła buszować po brzuchu na całego ; ). Ale gdy tylko położyłam rękę na brzuchu natychmiast się uspokoiła. A gdy zabrałam rękę,znów buszowała,niezła cwaniara,że tak brzydko napiszę ; ). Dziś pewnie znów wieczorem da występ.W sumie czekam na to Jej buszowanie z niecierpliwością,bo to na prawdę super uczucie i mam nadzieję,że będzie buszowała po moim brzuchu coraz częściej ; ).
Hmm,na dziś to tyle.Mam nadzieję,że zostanę mile przyjęta do Waszego grona.
Pozdrawiam Karolina.

4 komentarze (pokaż)
6 listopada 2018, 20:50

Ciąża zakończona 6 listopada 2018

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)