BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Dwie kreski - by życie miało sens... Trwaj szczęście trwaj ;-)

Autor: JRY1984
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: Jestem mężatką od 13 czerwca 2015 r. Mam wspaniałego męża od baaaardzo dawna marzyłam o dziecku, starania rozpoczęliśmy zaraz po ślubie i na Mikołajki dostaliśmy prezent w postaci dwóch kresek ;-)

Moja ciąża: Jest to moja pierwsza ciąża więc wszystko jest dla mnie nowe. Bardzo się cieszę i jednocześnie jestem przerażona. Bardzo bym chciała żeby wszystko było w porządku...

Chciałabym być mamą: Bycie mamą będzie dla mnie spełnieniem samej siebie. Mam wspaniałą mamę (chociaż nie zawsze tak było - moja mama ma silną nerwicę). Chciałabym być jej lepszą kopią....

Moje emocje: To początki ciąży więc mam huśtawki nastroju ale targają mną chyba wszystkie emocje od strachu po euforię.

13 grudnia 2015, 09:07

5 tc (4 tyd i 3 dni)

Witajcie kochane!!!

Czuję się dobrze. Żadnych oznak ciąży poza wrażliwymi sutkami i piersiami. Ale chyba wszystko przede mną ;-) Bardzo się cieszę że tu jestem i modlę się by moje szczęście trwało i trwało... Będę często zaglądać do Was wspierać Was i śledzić wasze postępy ciążowe.

4 komentarze (pokaż)
19 lutego 2016, 15:00

15 tc (14 tyd i 1 dzień)

Hej kochane przyszłe mamusie.

Wiecie co jestem szczęśliwa. Coraz mniej myślę o tym że mogłabym stracić tą ciążę. Postanowiła w końcu zacząć cieszyć się ciążą!!! Dwa tygodnie temu lekarz powiedział że na 99% będzie dziewusia ale byłoby super. Teraz w czwartek czyli 25 lutego mam wizytę i powiedział że ewentualnie potwierdzi jeśli bobo pokaże co ma między nogami ;)
U nas paskudna pogoda ale na jakieś dwie godzinki przestało padać i wyskoczyłam do ciuszka i kupiłam za grosze tak naprawdę niuńce ciuszki ;) Pamiętajcie że myślę o Was ciepło i każdej kibicuje spokojnej ciąży ;)
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fb77798e06c9.jpg

0 komentarzy (pokaż)
25 sierpnia 2016, 20:30

Ciąża zakończona 25 sierpnia 2016

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)