BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: dostalam nowe zycie , Marcelka

Autor: xKajaa
Wstęp

O mnie: jestem dumną mamą , mam pięknego synka

Moje emocje: euforia , duma , szczescie

6 marca 2015, 10:54

witajcie , to moj pierwszy wpis w pamiętniku . Pragnę podzielić się swoimi doswiadczeniami . Moj synek ma juz 2 miesiace i 4 dni do tej pory , borykalismy się z kolkami , ktore dokuczały straszliwie Marcelkowi , a ja nie moglam patrzec jak straszliwie sie męczy . Serce pękało , obdarzyłam go szczególną troską. Miałam ogromną pomoc od swojej mamy, z którą mieszkamy . Teraz juz kolki minęły , za to jesteśmy chorzy , ja juz ponad 3 tygodnie nie mogę uporac sie z choroba lekarze nie widza wskazan do antybiotyków a ja wyleczyc sie nie mogę, natomiast moj synuś dostal zapalenia płuc. :( naszczęście jesteśmy w domku , leczę go antybiotykami . W szpitalach są przepełnienia i szczerze mówiąc bardzo broniłam sie od tego miejsca , pełno innych chorób , które z pewnością byśmy zalapali. Mam nadzieje że jak najszybcie pozbędziemy sie tych strasznych chorób. Marcelek mimo choroby jest naprawde wesoły , złote dziecko . Wiadomo pomarudzić trboszkę musi ale to jak kazde dziecko chore , coś go boli , katarek, kaszelek męczy to nie nalezy do przyjemnosci . Pewnie meczy was pytanie dlaczego nie wspominam o tatusiu , a tylko dlatego ze nie ma co wspominac... ucieka od obowiazkow od urodze,ia mial z nami zamieszkac ale wciaz doszukuje sie wymowek , jak najwiecej czasu chce spedzac sam . Moim zdaniem nie dociera do niego ze jest ojcem . Nadal chce zyc tak jak do tej pory . Najwazniejsze sa gry koledzy i inne rozrywki a my gramy role drugo planowa . Ja juz tego nie moge zniesc ale tylko kiedy chce zakonczyc to wszystko on robi dobra mine obiecije poprawe ja sie łudze że będzie lepiej . Nie mam juz sil na to wszystko.


Wiadomość wyedytowana przez autora 6 marca 2015, 11:05

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)