BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Doczekaliśmy się

Autor: Kajula
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: Mam na imię Kaja mam 24 lata. Z Moim eM jesteśmy od 5 lat. O dzidziusia staraliśmy się rok w sierpniu na rocznicę starań udało się nam zajść w ciąże :D

Moja ciąża: To druga nasza ciąża. Pierwsza stracona w 2013.

Chciałabym być mamą: Troskliwą,opiekuńczą,mądrą i rozsądną

Moje emocje: Jestem straszcznie szczęśliwa i podekscytowana. Po roku starań udało się tym bardziej jesteśmy szczęśliwi

21 września 2017, 12:56

Od kiedy straciliśmy pierwszą ciąże czekałam na ten moment,kiedy to już pod Moim sercem zacznie bić drugie serduszko. Ciągle nie było odpowiedniego momentu a to brak pracy eM a to za małe mieszkanie. Rok temu wiedzieliśmy,że będziemy się przeprowadzać i już wtedy zaczeliśmy starania,które nie przynosiły skutku. W kwietniu dowiedzieliśmy się,że mam zespół policystycznych jajników i dostałam leki. Od tego momentu byłam bardzo zestresowana,że nie zajdę w upragnioną ciąże. Zmieniłam pracę i przestałam się stresować i udało nam się zajść w ciąże w sierpniu pewnie nie długo po naszej rocznicy :D Teraz jestem w 6tygodniu ciąży a kolejną wizytę wyznaczoną mam na 18 października już nie mogę się doczekać.

0 komentarzy (pokaż)
31 maja 2018, 15:40

Ciąża zakończona 31 maja 2018

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)