BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Długo wyczekiwany Skarb

Autor: Marta Eni
Wstęp

O mnie: Optymistka - głównie :) Przyszła żona Wspaniałego Mężczyzny i Przyszła Mama Wspaniałego dziecka :)

Moja ciąża: To już druga ciąża, pierwsza niestety zakończyła się Aniołkiem :( Ale... Nie poddaliśmy się i czekamy na Naszą Fasolkę :)

Chciałabym być mamą: Taką jak moja Mama - czyli dobrą i wyrozumiałą :)

25 sierpnia 2017, 16:26

Test zrobiłam 18.08 i moja radość na bladą jeszcze wtedy drugą kreskę była ogromna. W sumie to najpierw myślałam, że mam zwidy, potem, że sobie tą kreskę wmawiam a potem już próbowałam zrobić zdjęcie tak, by było ją jakoś widać i by mój F. mi potwierdził, że też ją widzi. WIDZIAŁ! Na drugi dzień miałam przyspieszony wieczór panieński (bo ślub dopiero 09.09.2017), już tylko przy soczku ;) A potem zaczęła się już pierwsza jazda o treści "ciąża". Czyli wsiadamy do wagonika pod tytułem: "Boże zaraz odpadną mi piersi!!!" i tak od rana do wieczora ... w nocy w sumie też, bo zaczynam spać na wznak, bo na boku mi te piersi przeszkadzają ;) Powoli są małe mdłości (jak czuję wędlinę) i ... ogórek ma smak mięty (tak, dokładnie tak...). Który to tydzień? Zapytacie zapewne. Powiedziałabym Wam jakbym sama wiedziała ;) Według miesiączki 5 tydzień i 6 dni, ale patrząc na moje wyniki bHCG jest to 4 tydzień. Testy powtarzałam - kreska jest wyraźniejsza, ale nadal nie wiemy co nam pokaże USG. Dziś idziemy do lekarza, dziś się dowiemy więcej :) Albo dostaniemy tabliczkę z napisem "Proszę czekać" :)
Trzymajcie Kochane kciuki :)

0 komentarzy (pokaż)
26 sierpnia 2017, 11:21

I tak oto na wczorajszej wizycie nic nie zobaczyłam. Lekarz mnie jedynie uspokoił, że beta rośnie prawidłowo, ale jest za niska byśmy mogli cokolwiek zobaczyć. Czekamy. Kolejna wizyta już za tydzień w piątek. Nastawiam się optymistycznie :)

0 komentarzy (pokaż)
29 sierpnia 2017, 08:26

Nie mogę doczekać się piątku. Wzięłam sobie nawet wolne z pracy w ten dzień by przez stres nie zaniedbać obowiązków w biurze. Po utracie pierwszej ciąży martwi mnie wszystko - od śluzu po delikatne bóle podbrzusza podobne do miesiączkowych. Czy Wy też tak miewałyście?
A co po za tym ? POza tym to cycki mam jak dwa kamienie przymocowane do korpusu, nie wysypiam się .. ba... ja najchętniej spałabym cały czas ;) i w ogóle mam dziś takie uczucie jakby mnie przejechał czołg. I pomyśleć, że tym "czołgiem" jest mały człowieczek co ma zaledwie kilka milimetrów ;)

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)