BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Dla Okruszka

Autor: natalia1354
Wstęp

O mnie: ..Jestem mamą Michasi :) Mam 21 lat, starania o malutką trwały długie dwa cykle :) W końcu się doczekaliśmy!

Moja ciąża: Jest najpiękniejszym co mnie spotkało!

Chciałabym być mamą: Chciałabym, żeby moja córka mogła przyjść do mnie z każdym problemem, żebym była jej najlepszą przyjaciółką i najlepszą mamą!

Moje emocje: Jestem wniebowzięta i zachwycona, ale mam peeeełno obaw i ciągle się czegoś boje, ale rola matki taka już chyba jest :)

19 lutego 2017, 19:54

Długo zbierałam się, żeby zacząć pisać pamiętnik ciąży. Zdecydowanie za długo zajęło mi zebranie się do "kupy", ale w końcu się udało :)

Wszystko zaczęło się w sierpniu, ale my o Tobie dowiedzieliśmy się ponad miesiąc później. Stwierdziłam, że jak zwykle spóźnia mi się okres, ale Twój tatuś uparł się, że kupi test ciążowy. Po powrocie z pracy udał się do apteki. Byłam wręcz pewna, że się nie udało. Z samego rana zobaczyłam dwie kreski! Nie mogłam wydusić z siebie słowa. Radość jaka nas ogarnęła jest nie do opisania słowami. Czuliśmy się jakbyśmy czekali na Ciebie całe życie - Twój tata był z siebie bardzo dumny :) Postanowiłam powtórzyć test jak tylko wrócę z pracy, to był najdłuższy dzień w mojej Karierze (bałam się, że druga kreska zniknie), ale jesteś! Mamy Cię Nasz okruszku :) Dwa tygodnie później zobaczyłam Cię u Pana Doktora na USG. Miałaś wtedy zaledwie 2,5mm! Żyłaś już od 6 tygodni <3

___________


Pierwszy trymestr zleciał bardzo szybko. Kilka razy podglądaliśmy Cię na USG, tak pięknie rosłaś, coraz większa, coraz piękniejsza :) Nie było żadnych mdłości, plamień, wszystkie badania idealne, a USG genetyczne tylko pokazało nam, że jesteś okazem zdrowia. Jesteś taka dzielna :) Obecnie jestem w 27 tygodniu ciąży. Twój tata od początku głaszczę brzuszek i mówi jak bardzo Cię kocha - sprawia mu to tyle radości :) Odliczamy minuty do następnej wizyty u Pana Doktora, żebyś tylko wytrzymała do Maja, ale na szczęście nic nie wskazuje na to, że mogłoby być inaczej. Jesteś bardzo aktywna, ciągle kopiesz i się przekręcasz. Gdy zapukam w brzuszek, Ty odkopujesz! Na razie leżysz pupką do dołu – będziesz musiała się przekręcić, bym mogła Cię urodzić naturalnie. Na USG widzieliśmy Twoje malutkie serduszko. Nie chodzimy do pracy – odpoczywamy. Niedługo zaczynam szkołę rodzenia, niestety Twój tata nie może być z nami bo wyjechał. Musimy czekać na Niego jeszcze 21 dni. Bardzo tęsknie :(

Jutro zaczynam 28 tydzień ciąży. Zaczynamy trzeci trymestr, ostatni zakręt przed prostą. Jeszcze 12 tygodni i będę mogła wziąć cię w ramiona Okruszku, ucałować Twoje maleńkie nóżki, rączki, nosek i brzuszek. Póki co, rośnij sobie ładnie i nabieraj sił na ten wielki dzień. Jeszcze nie jesteśmy gotowi na Twoje przyjście! Brakuje nam kilku rzeczy z wyprawki. Poza tym Twój tata musi wrócić i rozstawić Ci łóżeczko :)

0 komentarzy (pokaż)
20 lutego 2017, 21:58

27+0

Dziś Mamusia trochę poszalała z ilością jedzenia :) Postanowiłam Mój mały Okruszku, że zacznę czytać Ci bajki i tak dziś opowiedziałam Ci bajeczkę o Calineczce :) Jutro przeczytam Ci Dziewczynkę z zapałkami! Jak byłam malutka to dostałam książkę "A dlaczego" - postanowiłam kupić Ci taką samą i już dziś zamówiłam do empiku! <3 Obiecuje, że będę odpowiadać na każde Twoje pytanie!

Myślę, że podczas porodu damy radę, choć będzie bolało - to przecież ostatni trud, by w końcu Cię zobaczyć, przytulić i ucałować. Poza tym będzie ze mną twój tatuś, więc nie ma obaw. Co do Tatusia, dzwonił dziś i obiecał, że za 20 dni już do Nas wróci <3 TĘSKNIMY BARDZO.

Brzuszek jest coraz większy i coraz gorzej wykonuje najprostsze czynności. Z drugiej strony jestem szczęśliwa bo wiem, że rośniesz <3

15 marca będziemy podglądać Cię na USG u Pana Doktora. Jestem ciekawa ile już ważysz! Jeszcze troszkę moja malutka :)

0 komentarzy (pokaż)
24 lutego 2017, 13:15

27+4

Michalina, córeczko - od tygodnia kręcisz się jak szalona! Bardzo mi się to podoba :)

Tatuś, wraca za 16 dni.. Tak strasznie mi się dłuży :( ale jak wróci to skręci łóżeczko i będziemy już przygotowywać wszystko na Twoje przyjście! <3 NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ.

Wczoraj troszkę twardniał brzuszek, ale No-spa pomogła. (może to z okazji zjedzonej ilości pączków, w ten słodki dzień :D)

Chciałabym, żebyś już była ze mną, ale wiem, że musisz jeszcze troszeczkę posiedzieć w brzuszku.


Wiadomość wyedytowana przez autora 24 lutego 2017, 13:10

0 komentarzy (pokaż)
24 lutego 2017, 13:15

27+4

Michalina, córeczko - od tygodnia kręcisz się jak szalona! Bardzo mi się to podoba :)

Tatuś, wraca za 16 dni.. Tak strasznie mi się dłuży :( ale jak wróci to skręci łóżeczko i będziemy już przygotowywać wszystko na Twoje przyjście! <3 NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ.

Wczoraj troszkę twardniał brzuszek, ale No-spa pomogła.

Chciałabym, żebyś już była ze mną, ale wiem, że musisz jeszcze troszeczkę posiedzieć w brzuszku.

0 komentarzy (pokaż)
4 stycznia 2021, 10:32

Ciąża zakończona 4 stycznia 2021

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)