BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Czekając na x/y ? już wiemy :)

Autor: aniafk
Wstęp

O mnie: Mam na imię Ania, mam 34 lata i jestem bardzo szczęśliwą mężatką od 5 lat. Mam cudownego męża i cudownego synka i teraz jeszcze jedną cudowną istotkę, której płeć jeszcze nie jest nam znana :)

Moja ciąża: Najpiękniejsze zjawisko i uczucie na świecie.

Chciałabym być mamą: hmmmm bo nie ma nic cudowniejszego jak malutkie nóżki na własnej głowie w środku nocy i słowa "kocham Cię mamo" wypowiadane z maślanymi oczami patrząc na xboxa :)

Moje emocje: Na początku strach, obawa, niecierpliwość - pozostałości po wcześniejszej stracie. Później radość, pewność, niecierpliwość i "JA CHCĘ JUŻ STYCZEŃ!!!"

23 lipca 2014, 11:32

Nie mogę się doczekać pierwszych ruchów dzidzi. Czasami mam wrażenie , że czuję ale nie mam pewności czy to nowy lokator czy moje wnętrzności :)
Chciałabym poczuć je już tak wyraźnie, beż nasłuchiwania.

Dzisiaj dzień wielkiego przygotowywania do pakowania :) We wtorek lecimy na miesięczne wakacje i już dzisiaj zaczynamy przygotowania

3 komentarze (pokaż)
9 września 2014, 13:23

Zaczęłam 23 tydzień. Już wiem, że będzie chłopiec - do 18 tygodnia byłam święcie przekonana, że Julia :)
Strasznie ciężka ta ciąża w porównaniu do poprzedniej. Mam bestialską zgagę, całodzienny niesmak, ciężko mi i cały czas czyje zmęczenie nawet jak leżę :)
Ahhh byle do stycznia

0 komentarzy (pokaż)
14 stycznia 2015, 16:42

Ciąża zakończona 14 stycznia 2015

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)