BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Cynamonowe zapiski

Autor: Bobby29
Wstęp

O mnie: 30-letnia optymistka z lekkim skrzywieniem perfekcjonistki. Podróżniczka, kochająca różnorodność na wszystkich płaszczyznach. Smakująca życie.

Moje emocje: Rozpoczynam pisanie pamiętnika bo jestem coraz bardziej przytłoczona wszystkim. Nie tylko staraniami, ale także innymi sferami, co sprawia, że pomimo wrodzonego optymizmu i pozytywnego podejścia do życia miewam coraz więcej melancholijnych dni. Liczę na to, że pisanie pomoże mi rozładować negatywne emocje i pozwoli mi pozostać Sobą.

26 marca 2016, 20:12

Dzisiaj akurat jeden z tych gorszych dni.. Nakłada się wszystko na siebie. Zostaliśmy sami w te "święta", które wcale nie są dla mnie świąteczne. Mam wyrzuty sumienia że nie pojechałam do babci,która pierwszy chyba raz będzie spędzać jakiekolwiek święta sama. Tylko trochę usprawiedliwia mnie brak biletów - w końcu mogłam pomyśleć o tym dużo wcześniej. Za tydzień pojade i może trochę mi przejdzie złość na siebie z tego powodu. Z drugiej strony, jakbym pojechała, T. zostałby sam. I jak tu było wybrnąć z tego.. Wesołe Święta wcale nie takie wesołe. Ale tylko z powodu mojego nastawienia. Problemy? Cholera, chyba wszyscy mają problemy, nie mogę się użalać nad sobą.
Dzisiaj dowiedziałam się, że wczoraj na białaczkę umarł mój kolega. Nie był mi jakoś specjalnie bliski- ot, znajomy można powiedzieć. Ale kibicowałam mu w walce, zarażał optymizmem i pogodą ducha nawet wirtualnie. Ale choroba okazała się zwycięzcą :( Zostawił żonę i niespełna dwuletniego synka :( Tak mi się smutno zrobiło z tego powodu że aż się dziwię. Nie znamy dnia ani godziny. Cieszmy się więc życiem i każdą chwilą z bliskimi..


Wiadomość wyedytowana przez autora 26 marca 2016, 20:15

0 komentarzy (pokaż)
5 kwietnia 2016, 21:32

Ciąża zakończona 5 kwietnia 2016

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)