BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Cudzie noworoczny Trwaj :)

Autor: Aga_1105
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: Mam 22 lata (rocznikowo 23). Mam ukochanego Męża, dla którego równocześnie potrafię być przekochana i wredna. Jestem przede wszystkim Panią Ogniska Domowego. Na pierwszym miejscu stawiam Dom i Rodzinę. Cenię wartości takie jak szczerość otwartość i prawdomówność. Jestem mocno wrażliwa, łatwo można mnie doprowadzić do łez z błahego powodu. Miałam w swoim życiu już nie parę problemów zdrowotnych. Jednakże cieszę się, że wszystko pomalutku się układa a rozwijający Okruszek daje mi siłę na wszelkie zło.

Moja ciąża: Dowiedziałam się o niej 5 stycznia. Śmieję się pocichutku, że to taki Prezent od Męża pod choinkę i na rocznicę :)

Chciałabym być mamą: Zdrowej pociechy, z której będę czerpać siłę na każdy nowy dzień. Chciałabym być taką Mamą, by kiedyś jak moja Pociecha będzie już duża, by powiedziała "Mamo jesteś najlepsza na świecie"

Moje emocje: Przede wszystkim radość, ale również strach czy wszystko się ułoży. No i boję się również czy będę Mamą taką jaką chciałabym być. Ale mam też nadzieję, na to, że wszystko będzie tak jak należy i będziemy pławić się w szczęściu :)

28 stycznia 2016, 14:31

Dzień Dobry.
Tak naprawdę pamiętnik miałam zacząć już dawno bo od początku, kiedy dowiedziałam się, że zostanę Mamą. Jednakże natłok obowiązków troszkę mnie przytłoczył, ale na szczęście teraz jest troszkę luźniej mimo zbliżającej się obrony...
Cieszę się niezmiernie z tego, że zostanę Mamą. Mam tylko nadzieję, że wszystko potoczy się dobrze bez żadnych komplikacji...
Pierwszą wizytę u ginekologa miałam 20 stycznia.
Lekarz bardzo miły, taki "opiekuńczy tatuś". Założył książeczkę ciąży bez marudzenia. Sumiennie odpowiadał na pytania doradzał. Wytłumaczył wszystko dokładnie także jestem zadowolona :)
Co do dzidziusia widziałam bijące serduszko. Na tym etapie wszystko ok :)
według usg 6t 2d, mój maluszek mierzy 5,57 mm :)
Następna za 3 tygodnie.
Niesamowite uczucie...
Obecnie jest to 7t 3d :)
Mam nadzieję, że Maluszek zdrowo się tam chowa :)
Co do objawów. Hmm nie mam ich aż nadto. Jednakże męczy mnie niemiłosiernie zgaga i zmęczenie. Zdarzają się też zawroty głowy więc muszę uważać jak gwałtownie się podnoszę. Ale mimo tego cieszę się, najważniejsze by Fasolka zdrowo rosła a resztę mogę śmiało przeżyć :)
Ściskam Was Wszystkie bardzo serdecznie :)
743aee28f4ca3f3fmed.jpg
Na koniec moja malutka Kruszynka <3

2 komentarze (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)