BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Cud w brzuchu :)

Autor: fabdorota
Wstęp

O mnie: Jestem bardzo rodzinna, dlatego dziecko to spełnienie moich największych marzeń. Niedługo będę żoną cudownego mężczyzny i prawdopodobnie- najlepszego ojca, jakiego można sobie wyobrazić ;).

Moja ciąża: Jest dla mnie wspaniałą przygodą i wielkim wyzwaniem

Chciałabym być mamą: Taką, jaką moja mama była dla mnie. Chciałabym być najlepszym przyjacielem mojego dziecka.

Moje emocje: Rozchwiane :). Czasem podekscytowana, czasem wystraszona (no bo czy dam sobie radę w roli matki?), ale zawsze szczęśliwa.

28 sierpnia 2015, 13:05

Ciąża zaczęła się ogromnym lękiem, szpitalem i przykrymi emocjami. Teraz czekam na kolejną wizytę u mojej ginekolog i umieram ze strachu. Mam nadzieję, że skoro początek był taki trudny, to teraz będzie tylko lepiej. Bardzo chciałabym zobaczyć mojego Skarba, ale z poradni zniknął sprzęt. Może jutro pani doktor wyśle mnie do szpitala na usg? Ale wtedy ciąg zdarzeń byłby dokładnie taki sam, jak przed moją hospitalizacją. Źle mi się to kojarzy. Do tego znów idę do lekarza sama. Narzeczony jest za granicą, a tak bardzo dzisiaj potrzebuję jego wsparcia. Jest ze mną myślami, ale chciałabym go przytulić i móc cieszyć się (mam nadzieję) razem z nim. No ale nic, takie jest życie ;).

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)