BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Cud ?! Mam nadzieję

Autor: andzk.a
Wstęp

O mnie: Mama trzyletniej Gabrysi ,urwisa który zajmuje moje serce i myśli :) Czyżby mama dwójki dzieci-czas pokaże :)

Moja ciąża: Rok starań i nic ,kiedy nadzieja zgasła upragnione dwie kreseczki po raz drugi

Chciałabym być mamą: Kochająca,cierpliwa ( nie zawsze :) ), zawsze czas na przytulaski o każdej porze dnia i nocy , płacz,śmiech? tylko w duecie. MIŁoŚĆ zawsze i wszędzie :)

Moje emocje: wielka radość i jeszcze większy strach

4 września 2014, 13:46

Trzy lata temu po raz pierwszy zostałam mamą,jedna z najpiękniejszych chwil mojego życia. Gdy córka skończyła 2 lata postanowiliśmy,że czas na rodzeństwo;rok starań i nic kolejne miesiące nic nie przynosiła wizyta u ginekologa potwierdziła najgorsze -endometrioza taka pamiątka po cc. Nie ma wyjścia trzeba operować -był płacz czemu ja?jak to? znów cięcie?czemu muszę przez to wszystko przechodzić wsparcie męża i rodziny sprawiło ,że 23 lipca poddałam się laparoskopii. Pierwszy cykl starań po laparo i cud .Zaczęły się mdłości, ból brzucha,piersi-myślę to pewnie zapowiedź @. Dla pewności robię test i co? @ grube krechy radość niesamowita lecz krótkotrwała. 1 września wizyta u ginekologa jest ciąża brak zarodka :( łzy uczucie pustki i "wyrok" czekać tydzień i powtórzyć usg. Czekam i mam nadzieję,że wszystko się ułoży tyle czekałam,tyle łez wylałam, to nie może się tak skończyć!
Czekam na cud,czekam i liczę ,że wszystko dobrze się skończy. MUSI!

3 komentarze (pokaż)
5 września 2014, 13:03

Zostały 3 dni 3 długie dni nie wiem jak przeżyję do poniedziałku ;ale wciąż mam w sobie tą myśl,że się uda.Czekam na cud i niecierpliwię się każda minuta przybliża mnie do poznania prawdy...

2 komentarze (pokaż)
9 września 2014, 13:45

CUD jak inaczej to nazwać?
wczoraj wizyta u ginekologa,stres?niewyobrażalny podczas badania usg tak trzęsły mi się nogi,że nawet lekarz to zauważył:) Ale warto było żeby zobaczyć tego małego człowieczka i jeszcze mniejsze serduszko ;) Widok niezapomniany ,emocje nie do opisania,strach ogromny a łzy oczywiście tylko szczęścia :) Każdej z was życzę tych cudownych momentów...

0 komentarzy (pokaż)
28 kwietnia 2015, 13:03

Ciąża zakończona 28 kwietnia 2015

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)