BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Chcę mieć zdrową dzidzię :)

Autor: Itasia
Wstęp

Moja ciąża: Jest to moja czwarta ciąża, a nie posiadam dzieci...

Chciałabym być mamą: Kochającą, mogącą dać swojemu dziecku wszystko czego ja w dzieciństwie nie mogłam mieć :)

Moje emocje: Boję się, że ta ciąża skończy się tak samo jak trzy poprzednie...

30 stycznia 2015, 22:53

Witam, jestem tu nowa :) Jestem w mojej czwartej ciąży, trzy razy poroniłam na różnych etapach rozwoju dziecka... Mam nadzieję, że ta będzie ze szczęśliwym zakończeniem. Ciąża jest zagrożona, w 10 tyg miałam masywne krwawienie z dróg rodnych, okazało się, że zrobił mi się krwiak w macicy, tuż nad dzieckiem, który po prostu pękł. Dr powiedział, że takie sytuacje mogą się niestety powtarzać. Jadę na lekach podtrzymujących i jesteśmy z mężem dobrej myśli, w końcu przecież musi się udać :D

Pozdrawiam inne przyszłe i obecne mamy <3

2 komentarze (pokaż)
16 lutego 2015, 02:37

Dziecko zaczyna mocniej kopać :) Ma humorki jak mama, bo potrafi prawie cały dzień przespać, po to, żeby następnego dnia dać w kość :) Trzy dni temu zaczęła mi z piersi lecieć siara... Nie wiedziałam, ze będę miała z tym aż taki problem. Tak dużo mi leci, że niekiedy wkładki i stanik mam całe mokre, nie ma mowy o spaniu bez stanika bo mocze prześcieradło tym płynem:/ Mam nadzieje, ze zaniedlugo mi się to unormuje i później bede miała dużo pokarmu :)
Zastanawiamy się z mężem co nam się urodzi, chłopiec czy dziewczynka. Mąż chciałby dziewczynke, a mi to obojętne, byle byłoby zdrowiusieńkie :D Jestem juz w 20tc i powoli juz trzeba myśleć o kupowaniu pampersów, chusteczek, pudrów i calej reszty. Łóżeczko, wózek i większość ubranek mamy :) Zastanawiam się jak będą zachowywać sie moje koty przy dziecku, a w szczególności Lucek, bo pozostałe dwa juz mieszkaly z dzieckiem, jak byla u nas koleżanka przez miesiąc :) Mam nadzieję, ze będzie dobrze :)
Oby tylko dzidzia rozwijala sie zdrowo!

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)