BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Będzie dobrze

Autor: pelnannadzieji
Wstęp

6 stycznia 2018, 01:02

2 lata starań o rodzeństwo dla pierworodnej córy. 2 ciąże biochemiczne, jedno poronienie w 6 t.c. Półroczna przerwą na naprawę swojego organizmu i jest! Za pierwszym podejściem! Dwie kreski, pięknie rosnącą beta, wszystko cudnie. A na USG zarodka brak. Jest 6t4d wg om, 6t2d wg belly. Beta HCG wczoraj 22558. Pęcherzyk ciążowy jest, jest ciałko żółtkowe, zarodka nie widać. Gin szukał, robił zoomy, no cuda na kiju - nie ma! Miałam nadzieję zobaczyć serduszko, a tu w ogóle brak zarodka. Płakać się chce, boje się, że znowu nic z tego, że nie usłyszę tego wyczekiwanego serducha. Wykupiłam przepisane przez gina 2 opakowania luteiny i z rezygnacja zaczęłam przyjmowanie ustrojstwa. Po co ona, jak progesteron wysoko, jak plamien brak? Przeciez nie wyczaruje mi dzidziusia...
Ach, nie wolno tak myśleć. Nie wolno.
Będzie dobrze.
Będzie dobrze.
Będzie dobrze.
Będzie dobrze.
Będzie dobrze...

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)