BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: 2 kreski szczęścia ... po raz drugi:)

Autor: Marika86
12 marca, 18:24

5t 6d

Bardzo się dziś wystraszylam... rano poszłam do łazienki i podczas podcierania zauważyłam podbarwiony na jasno brązowo sluz. Od razu w płacz... że historia zatacza koło. Nie wiedziałam, czy jechać do pracy, czy zostać w domu, co zrobić. Wizyta jutro, więc nic by to nie zmieniło gdybym została, a w pracy obecnie mam więcej spokoju niż w domu. Pojechałam więc. Często chodziłam do wc sprawdzać czy coś się dzieje...Ale nic. Na bieliźnie wogole żadnych śladów. Z ciekawości sprawdziłam szyjka macicy, zamknięta i rozpulchniona, na palcu nie było już żadnego śladu. I nie wiem skąd to plamienie... nic mnie nie boli, wiec to mnie napawa nadzieja i to ze sytuacja sie nie powtarza. Dobrze, że jutro lekarz. Czytałam artykuł na mama ginekolog o plamieniach w 1. Trymestrze i trochę się uspokoilam. Może jednak będzie dobrze... Cały czas biore Luteine... modlę się codziennie o nasze zdrowie i o maluszka. Byle do jutra...

2 komentarze (pokaż)
13 marca, 19:45

I po wizycie...
A więc jak narazie odpukac jest wszystko w porzadku:) Serduszko bije, pęcherzyk i dzidzia prawidłowej wielkosci odpowiadająca tygodniowo ciąży:) uff. Kamień z serca.

4 komentarze (pokaż)
14 marca, 21:36

6t 1d
Dziś mam kryzys mdlosciowy ... caly dzien chce mi się wymiotować, raz nawet heftnelam. Cebula mi nie służy, bo po niej mdłości mi się nasilają. Jadłam co 1-2 h jakieś przekąski, bo mdłości się nasilają na gloda, A głód przychodzi bardzo szybko. Zapach cebuli czy pora... Olaboga. Ble. Modlilam się by ten dzień się skończył, bo na nic nie miałam ochoty.

Dziś mi się w dodatku śniło, że poronilam,że bolał mnie brzuch i poszłam do łazienki zakrwawiona i coś ze mnie wypadło. Obudziłam się o 1:30 Z uczuciem pełnego pęcherza i wzdec:D jak ja się cieszyłam, że to był tylko sen.
Podobno,sen o poronieniu, gdy kobieta jest w ciąży wróży na odwrót, że uda jej się urodzić dziecko. Tak samo jest że służbami, gdy ktoś przygotowuje się do ślubu A dni mu się, że do niego nie dochodzi albo są same komplikacje. Z egzaminami to samo:) Zawsze mi się sprawdzalo na różnych etapach mojego zycia:) Więc wierzę, że i teraz wszystko będzie dobrze.

PS. Plamien już więcej nie było. To jakieś naczynko widać pękło.

Wczoraj doktorek mnie pochwalił, że biorę Luteine I przepisał kolejne opakowanie, tym razem większą dawkę.

2 komentarze (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)