BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: 01.11.2016

Autor: Meg85
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

29 listopada 2016, 22:02

Pierwszy cykl stymulowany - clo, bromergon i duphaston. I w końcu, po 12 miesiącach zaskoczyło! To moja trzecia ciąża. Jak na razie jest jeden syn i jeden Aniołek. Synuś w Mikołajki obchodzi siódme urodziny. Tydzień później świętujemy naszą rocznicę ślubu :) oby w końcu było dobrze... Pierwszy test 26.11 był negatywny. Drugi (i 4 kolejne) w poniedziałek 28.11. Bladziochy ale widoczne :) dzisiaj kreska widoczna, a beta wyniosła 51,2.

1 komentarz (pokaż)
2 grudnia 2016, 06:19

1.12.2016 czyli 48 godzin później beta wyniosła 143,7 :) cieszę się bardzo, ale czekam do wizyty w poniedziałek. Zastanawiam się nad zwolnieniem ze względu na rodzaj pracy- siedzę tyle godzin z dziećmi i młodzieżą (od zerówki do gimnazjum), a rodzice często nie mogą brać zwolnień gdy dzieciak chory (szczególnie na wsi). Łażą potem takie zasmarkane, kichające i prychające.. Wczoraj dwóm dziewczynkom mierzyłam temperaturę - jedna 37, ale druga 39 i z bólu głowy aż płakała.. Świetlica to chyba nie miejsce dla wczesnej ciąży i to po takich przejściach wcześniejszych.. Co myślicie, co ja mam zrobić?? :(

3 komentarze (pokaż)
2 grudnia 2016, 16:34

Dzięki za opinie :) ja lubię swoją pracę, boję się tylko o te zarazki i wirusy no i na świetlicy ciągle trzeba kucać, klękać schylać się, coś przenosić i podnosić.. W tym tygodniu chyba jeszcze nie pójdę. Wystawię proponowane oceny na semestr i dopiero wtedy.

0 komentarzy (pokaż)
5 grudnia 2016, 21:30

Pierwsza wizyta u gina i rozczarowanie. Ale tylko dlatego, że w poprzedniej (straconej) ciąży zaczynało się dokładnie tak samo- czyli "jeszcze nic nie widać". Gin powiedział, że albo za wcześnie albo "nie wiadomo co z tego będzie".. Na usg widać grube endometrium. Mam dalej brać duphaston (zapisał jeszcze dwa opakowania), zrobił cytologię i kazał przyjść za tydzień. Czytałam na forach, że w czwartym tygodniu raczej niewiele widać (lub wcale) ale w pierwszej ciąży 7 lat temu była piękna fasolka już widoczna..

1 komentarz (pokaż)
6 grudnia 2016, 12:08

Beta na Mikołajki 978,5! :)

1 komentarz (pokaż)
9 stycznia 2017, 09:34

Bliźniaki :) śniło mi się 22 grudnia, że na usg były dwa serduszka, a 28 grudnia rzeczywiście były dwa :) niesamowite. Czuję się fatalnie, ciągle wymiotuję i mam mdłości, jest mi zimno, odruch wymiotny towarzyszy mi przy wszystkim co robię. Na dodatek dzisiaj boli ząb a to najgorszy rodzaj bólu jak dla mnie.

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)