BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Polunia już z Nami! :* 22.02.15. Czekamy na SYNKA!

Autor: przedszkolanka:)
10 lipca, 23:18

27+4

Tak na szybko,bo późno ;p ale meczy mnie lekko zgaga (bardziej w sumie denerwuje ;p ) i chciałam to napisać 😂 w podobnym wieku zaczełam mieć z Polą, dobrze że ogólnie nie miewam bo niefajna jest.

Ostatnie dni niby spokojne a jednak..
Po przyjęciu niedzielnym Pola wybawiona usnęlla szybko- cud :o Ale bylo na prawdę bardzo fajnie!
W poniedziałek byłyśmy w domku, spacerkiem zajrzalysmy do chrześniaka a we wtorek wybrałyśmy sie na zakupy. Niby tylko bazar,ale doszło podjechac do paczkomatu , a to do tesciowej po pierogi ( :p ), do koleżanki na wymianę ciuchów no i po mame i w domu przed 14 bylysmy ;p pozniej troche lezalam bo lędźwia bolaly.. popołudniu zeszły na chwile siostra ze szwagierka przyszlą i zleciało. Dzisiaj niby też w domu (T.pracowal zdalnie),ale to pranie, to na strych, to robię porzadki w domu i troche rzeczy sie pozbywam,spacer z Polą i jednak na nogach troche. Robie pomalu i z przerwami bo kręgoslup daje już znaki jak i brzuch..jeszcze musze dokończyc szycie i koniec. Biore sie za wyprawkę ciuchową bo mi czasu braknie ;p
Przyszła dzisiaj torba Mommy bag i jest idealna 😍do szpitala,na wakacje- z pewnością posluzy ;) jutro koszula i szlafrok🤗 maz zamowil tez karuzelke i loźeczko wiec kolejne odhaczone. A ja zaszalałam na ali i zamówilam biustonosz do karmienia ;p 😂
Póki co to tyle, jutro niby znowu w domu a juź planow pełno: obiad,poczta, avony rozpakowac i tak ciągle cos ;p

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)