BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Mama, Tata i Jagódka , zły czas przemija

Autor: inaa
23 maja, 01:17

Jagoda, sprytna dzidka
6 miesiecy i 7 dni :)

Uwaga... przewroty , przweroty i jeszcze raz przewroty. Tak ! To moje dziecko tak szaleje z przewrotami, że szok ! Jeszcze niedawno nie umiałam się doczekać i twierdziłam, że fizycznie jest po tyłach. Teraz przewroty w nocy i przy zasypianiu, w wannie ( ! ) . Dzisiaj podczas kąpieli nie dało się jej utrzymać, zadławiła się aż bo tylko w tą i w drugą stronę :D ! Ona mnie tak ostatnio śmieszy!

Pochwale się, że jak tylko zaśpiewam kosi kosi to Jagodzia odrazu rączkami pokazuje kosi :D ! Łakomczuch też się z niej zrobił. Jak coś jej podejdzie to aż się trzęsie. Najbardziej za pałkami kukurydzianymi, ale ja się tak boje, że się zadławi !

Dzidka, moja dzidka... :D ! Śmieszne stworzenie ... i pomyśleć, że moje ciało ją tworzyło !
To jest takie indywiduum, że nie znam drugiego takiego niemowlaka haha ! Do psa się śmieje najbardziej ...a pies biedny wystraszony.

Choroba nas dopadła i trochę obawiam się, że ucierpi na tym jej odporność. Katar od piątku a ja chyba zapalenie oskrzeli :( - to tak z tych smutnych rzeczy.

Jak ubieracie dzieciaki do snu jeśli w pokoju 23 stopnie, a na złość Jagoda uwielbia spać w śpieorku?

2 komentarze (pokaż)
14 lipca, 01:19

O lord
Ile mnie tu nie było prawie 2 miesiące !
w jamie ustnej Jagody zawitały ostatnio 2 dolne jedynki. Ileż było stękań i złych humorów. I tak pewnie nie przeszła tego źle bo ani rozwolnień ani gorączki . Teraz chyba jesteśmy w skoku bo bajlando w nocy się włączyło hehe. Dzidka , dzideczka <3 najpiękniejsze dla nas i najzabawniejsze stworzenie <3. Gdyby ktoś mi jakieś pół roku temu powiedział, że tak się bede cieszyć to w tej depresji, która mnie na ten czas owładnęła - nie uwierzyłabym.
Bardzo żałuję czasu, który straciłam .. żałuję, że byłam taka spięta - mam wrażenie, że ten czas to był jakiś sen. Nie kumałam rzeczywistości - a szkoda...
Teraz za to mam też pomoc - teściową - i spokojnie pomału wracam do pracy <3. Do ludzi... mam czas by zatęsknić za moją kochaną dzidką.

Moja rozkmina depresji poporodowej jest jedna- mamusie- zwłaszcza przyszłe - nie dajcie się wciągnąć w żadne fb grupy - nie dajcie sobie wmówić, że źle robicie ! Róbcie wszystko według swojej intuicji - nawet z perspektywy czasu według rad najbliższych ( wiem, nie zawsze sa dobre, ale jednak). Ja przez to wszystko utraciłam ten najważniejszy czas. Byłam gnębiona za najmniejszy szczegoł, za zwykłą wypowiedź dot. mojego dziecka. Czułam się źle, czułam się złą mamą, czułam się tak jakbym krzywdziła Jagodę. Teraz dopiero wiem, że to był zły wpływ pewnej grupy osób. Nie ważne jak postępujecie- byle dzidziusiowi krzywda się nie działa - olać wszystkiej trendy i mody w czymkolwiek. Postępujcie zgodnie ze swoim sercem i sumieniem, a napewno wychowacie dobrego i szczesliwego człowieka bo - szcześliwa mama to szczesliwe dziecko <3 AMEN !

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)