BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Loading - 99,6% :D

Autor: bilibili
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: Mam na imię Natalia i spełnia sie moje marzenie :) projekt rodzeństwo dla Kacperka uważam za rozpoczety :)

Moja ciąża: Loading----- 99,6%

Chciałabym być mamą: Jestem mamą 18 miesięcznego kochanego chłopca o imieniu Kacperek :) teraz zostane mamą po raz 2 :D

Moje emocje: Czekamy na Ciebie Juleczko :) To już jutro :) Zostało niecałe 20 godzin :)

23 sierpnia 2014, 08:17

2 testy ciążowe pozytywne, tempka po spadkach w górze :) dzisiaj zrobię betę ponownie --> wyniki zapewne po 11 ! czekam na nie i dopiero wtedy będę się cieszyła :D
niech już będzie 10 -->> wtedy otwieraja labolatorium :D
<3

1 komentarz (pokaż)
23 kwietnia 2015, 13:18

Dobiega koniec mojej przygody z ovufriendem! Genialny portal dzięki, któremu udało mi się zajść w ciąże dwukrotnie i spokojnie zaplanować płeć moich maluchów!! Poznałam też masę świetnych dziewczyn za których starania i porody trzymam mocno kciuki!! Dziwnie będzie tutaj nie wchodzić i nie zapisywać różnych rzeczy ;) ale nie planujemy 3 dziecka - chyba że tym razem wpadniemy :P
Jutro o godzinie 8 mam się zjawić w szpitalu, po podpisaniu sterty papierów i wykonaniu wszystkich niezbędnych procedur jadę na salę operacyjną aby przywitać moją malutką Julcię ;) Boże Kacper ważył 3210 i był taki malutki a Julka będzie jeszcze mniejsza - może 2900... Nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia ale jest mi też trochę smutno bo rozstanę się po raz pierwszy z moim Synkiem na 3 noce ;( W sobotę ma do mnie przyjechać z Tatą ale to nie to samo... ehh trzeba sobie jakoś poradzić :) Jeśli będzie wszystko ok to w poniedziałek jestem z powrotem w moich szalonym zapewne świecie z 20-miesięcznym Synkiem, Niemowlakiem i rocznym Labradorem no i Mężem oczywiście :)
Kochane trzymam za Was kciuki - abyście dotrwały spokojnie do terminów porodu i żeby porody przebiegały bez komplikacji!!!
Oczywiście dam znać co u nas :)

2 komentarze (pokaż)
29 kwietnia 2015, 19:14

Ciąża zakończona 24 kwietnia 2015


Wiadomość wyedytowana przez autora 8 marca, 12:48

3 komentarze (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)