BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Cud Miłości się wydarzył!

Autor: nutka
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: 22latka, pełna nadziei i optymizmu. Kochająca żona wspaniałego męża. Mój mąż jest moim darem, który otrzymałam od Pana Boga. Teraz czekamy na kolejny dar!

11 października 2013, 12:54

Wydarzył się cud! Już to pisałam na kilku tematach, ale powtórzę i tu! Wczoraj wieczorem i dziś rano- dwa pozytywne testy! W poniedziałek zrobię betę i progesteron i odwiedzę lekarza. Ale wiecie co? W czerwcu urodzę dziecko! Wierzę w to! Teraz wszystko już musi być dobrze!

5 komentarzy (pokaż)
13 października 2013, 11:42

Czuję się dobrze.;) Dzisiejsza kreseczka już bliższa do kontrolnej odcieniem;) Jutro rano beta i po południu wynik:)

5 komentarzy (pokaż)
14 października 2013, 08:42

Za chwilę idę na betę.;) Wyniki o 15 i od razu do lekarza, także wrócę do was wieczorem w wiadomościami(oczywiście dobrymi). Moja kreseczka na testach domowych z dnia na dzień staje się ciemniejsza, jak będzie mi się chciało, to wam wrzucę zdjęcie.;) Jak na razie to pobolewa mnie brzuch po bokach, lekko bolą boki piersi i chwilami grzęźnie mi w gardle lub żołądku i jest troszkę niedobrze. No i spanie-najpierw śpię do 11, a o 15 moja druga pora.:) Dziś pewnie jak wrócę z bety będę odsypiać.:) Miłego dnia życzę, ziewając;)

3 komentarze (pokaż)
14 października 2013, 17:11

No i już wszystko, co można wiedzieć wiem;) Beta 354, progesteron 19,8:) Pani z laboratorium mi pogratulowała, pan doktor też;) Dał mi wykaz badań do zrobienia i w przyszłym tygodniu mam przyjść z nimi. Zrobię sobie wtedy też jeszcze jedną betę, żeby zobaczyć przyrost i będzie good. Jutro rano zadzwonię do lekarza na nfz i umówię się na wizytę tak za 2 tygodnie na usg:)

1 komentarz (pokaż)
16 października 2013, 12:06

Mój Cud Miłości siedzi sobie po cichutku w brzuszku. Nie boli, nie przeszkadza;) Raz na jakiś czas przypomina o sobie tylko lekkim ciągnięciem po bokach, żebym wiedziała, że coś ważnego się tam dzieje;)

W poniedziałek idziemy do drugiego doktora;) Może USG już coś pokaże, a sprzęt podobno mają bardzo dobry:)


Wiadomość wyedytowana przez autora 16 października 2013, 12:13

2 komentarze (pokaż)
27 czerwca 2014, 13:43

Ciąża zakończona 27 czerwca 2014

2 komentarze (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)