lub
Utwórz konto
(zajmie Ci to tylko 35 sekund)

Ta strona wymaga zalogowania.

Co zyskujesz rozpoczynając Inteligentny Kalendarz Ciąży?


 

  • Poczucie bezpieczeństwa - w każdym momencie możesz sprawdzić czy Twoje maleństwo rozwija się zgodnie z normami na siatkach centylowych płodu i czy przebieg ciąży wydaje się być prawidłowy.
  • Wiedzę - nie przegapisz już żadnych wizyt ani badań. System poinformuje Cię jakie badania warto zrobić na każdym etapie ciąży, zinterpretuje Twoje wyniki i wskaże jeśli któreś z Twoich objawów wydaje się niepokojący.
  • Szybki powrót do formy po ciąży - system pomoże Ci na bieżąco kontrolować Twoją wagę w ciąży. W każdym momencie będziesz mogła sprawdzić czy Twoje przyrosty wagi w ciąży są prawidłowe, czy na danym etapie ciąży nie przybrałaś za dużo czy za mało.
  • Oraz wiele innych rzeczy, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

 

 

Czy za prowadzenie Kalendarza Ciąży BellyBestFriend się płaci?


 

Z BellyBestFriend możesz korzystać zupełnie za darmo lub wykupić abonament Premium i posiadać  dostęp do wielu zaawansowanych funkcjonalności, które są niedostępne w abonamencie podstawowym. Każda nowozarejestrowana osoba otrzyma od nas miesiąc dostępu do pełnego abonamentu Premium, aby mogła przetestować kalendarz i zdecydować, która opcja jest dla niej lepsza (darmowa czy płatna). Do Ciebie należy decyzja, nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami. Konto NIE przedłuża się automatycznie. ( porównaj abonamenty i sprawdź cennik).
Polecane artykuły

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj

Dziękujemy za wypełnienie formularza zapisu!


Zostaniesz teraz automatycznie zalogowana do BellyBestFriend, ale Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.


Przed następnym logowaniem musisz aktywować swoje konto. Aby to zrobić przejdź do swojej poczty email , kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.


Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email, zajrzyj do folderu Spam.

OK