lub
Utwórz konto
(zajmie Ci to tylko 35 sekund)

Ta strona wymaga zalogowania.

Co zyskujesz rozpoczynając Inteligentny Kalendarz Ciąży?


 

  • Poczucie bezpieczeństwa - w każdym momencie możesz sprawdzić czy Twoje maleństwo rozwija się zgodnie z normami na siatkach centylowych płodu i czy przebieg ciąży wydaje się być prawidłowy.
  • Wiedzę - nie przegapisz już żadnych wizyt ani badań. System poinformuje Cię jakie badania warto zrobić na każdym etapie ciąży, zinterpretuje Twoje wyniki i wskaże jeśli któreś z Twoich objawów wydaje się niepokojący.
  • Szybki powrót do formy po ciąży - system pomoże Ci na bieżąco kontrolować Twoją wagę w ciąży. W każdym momencie będziesz mogła sprawdzić czy Twoje przyrosty wagi w ciąży są prawidłowe, czy na danym etapie ciąży nie przybrałaś za dużo czy za mało.
  • Oraz wiele innych rzeczy, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

 

 

Czy za prowadzenie Kalendarza Ciąży BellyBestFriend się płaci?


 

Z BellyBestFriend możesz korzystać zupełnie za darmo lub wykupić abonament Premium i posiadać  dostęp do wielu zaawansowanych funkcjonalności, które są niedostępne w abonamencie podstawowym. Każda nowozarejestrowana osoba otrzyma od nas miesiąc dostępu do pełnego abonamentu Premium, aby mogła przetestować kalendarz i zdecydować, która opcja jest dla niej lepsza (darmowa czy płatna). Do Ciebie należy decyzja, nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami. Konto NIE przedłuża się automatycznie. ( porównaj abonamenty i sprawdź cennik).
Polecane artykuły

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)