X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zwolnienie, l4
Odpowiedz

Zwolnienie, l4

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za pomoc . Zobaczymy jak to będzie

  • Angell Przyjaciółka
    Postów: 106 35

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale myśle ze staż pracy masz dobry to agencja umowę do porodu przedłuży i będziesz mieć pełne prawa do świadczeń które wypłaci tobie ZUS.... najlepiej to może idź do tej agencji i pogadaj

    gannlhb8njjxwd33.png
  • Karolina36 Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W twoim przypadku niestety umowa zostanie rozwiązana i będziesz osobą bezrobotną, natomiast na L4 możesz być do końca ciąży, świadczenie będzie płacił ZUS. Po urodzeniu dziecka możesz zarejestrować się w PUP aby mieć co najmniej ubezpieczenie zdrowotne i ewentualny zasiłek dla bezrobotnych po spełnieniu warunków tego zasiłku z możliwością przedłużonego okresu jak zasiłek macierzyński. Również możesz starać się o tzw "Kosiniakowe" i 500+.

  • Annja Autorytet
    Postów: 251 160

    Wysłany: 2 września 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam pytanie , dostałam zwolnienie i lekarz powiedział na wizycie ze już zwolnienie zostało wysłane do pracodawcy . Czy ja coś teraz muszę gdzieś zgłosić ? Pierwszy raz jestem na jakim kolwiek zwolnieniu dlatego pytam

    👩🏻25
    🧔🏻 35
    p19uyx8dqwg4ciqu.png
    💊 kwas foliowy
    27.04.20 czułość 10 ⏸
    28.04.20 czułość 25 ⏸
    29.04.20 beta - 135.11
    04.05.20 beta 2 - 3462.00
  • Karolina36 Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 2 września 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, musisz powiadomić pracodawcę że jesteś na zwolnieniu, a L4 w formie elektronicznej powinni sobie sami pobrać z systemu ZUS.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ