BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Strawberry
Znajoma
2

Wysłany: 20 sierpnia 2020, 11:42
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziękuję dziewczyny za pomoc . Zobaczymy jak to będzie

Angell
Przyjaciółka
35

Wysłany: 20 sierpnia 2020, 11:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ale myśle ze staż pracy masz dobry to agencja umowę do porodu przedłuży i będziesz mieć pełne prawa do świadczeń które wypłaci tobie ZUS.... najlepiej to może idź do tej agencji i pogadaj

gannlhb8njjxwd33.png

Karolina36
Koleżanka
8

Wysłany: 20 sierpnia 2020, 12:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
W twoim przypadku niestety umowa zostanie rozwiązana i będziesz osobą bezrobotną, natomiast na L4 możesz być do końca ciąży, świadczenie będzie płacił ZUS. Po urodzeniu dziecka możesz zarejestrować się w PUP aby mieć co najmniej ubezpieczenie zdrowotne i ewentualny zasiłek dla bezrobotnych po spełnieniu warunków tego zasiłku z możliwością przedłużonego okresu jak zasiłek macierzyński. Również możesz starać się o tzw "Kosiniakowe" i 500+.

Annja
Autorytet
159

Wysłany: 2 września 2020, 09:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej, mam pytanie , dostałam zwolnienie i lekarz powiedział na wizycie ze już zwolnienie zostało wysłane do pracodawcy . Czy ja coś teraz muszę gdzieś zgłosić ? Pierwszy raz jestem na jakim kolwiek zwolnieniu dlatego pytam

👩🏻25
🧔🏻 35
p19uyx8dqwg4ciqu.png
💊 kwas foliowy
27.04.20 czułość 10 ⏸
28.04.20 czułość 25 ⏸
29.04.20 beta - 135.11
04.05.20 beta 2 - 3462.00

Karolina36
Koleżanka
8

Wysłany: 2 września 2020, 11:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej, musisz powiadomić pracodawcę że jesteś na zwolnieniu, a L4 w formie elektronicznej powinni sobie sami pobrać z systemu ZUS.

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)