X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Znikajacy zarodek 5/6 tydzien ciazy o co chodzi
Odpowiedz

Znikajacy zarodek 5/6 tydzien ciazy o co chodzi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kwiatek12 Przyjaciółka
    Postów: 134 23

    Wysłany: 20 lutego 2022, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry. Czy ktoras z Was tak miala, ze u jednego ginekologa bylo widac zarodek a u drugiego juz nie?w czwartek bylam u lekarza - okreslil crl 0,18mm. Wczoraj bylam na sorze z plamieniami- ponoc z nadzerki. Zarodka nie widzieli. Troche mnie podlamalo. Czy myslicie, ze moze to wynikac z roznych sprzetow? Wg. Usg jestem 5 t 6 d wg OM 4t 6 d.... Ogolnie czy na tym etapie ktos juz widzial serce?lekarz mnie zbil z tropu mowiac ze serce mogloby juz byc ale nie musi.

    5d6b062c07e04decb863715aed00f6fa.png


    Clo+ ovitrelle
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ