X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zez a cc
Odpowiedz

Zez a cc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monisia 1992 Koleżanka
    Postów: 494 21

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Mam delikatnego zeza jest widoczny jak się denerwuje. Jak miałam 8 lat to miałam operację korekcji zeza która tylko trochę pomogła. W ciąży mi się pogorszył trochę wzrok . Obecnie 29 tc . Czy w takiej sytuacji mogę iść do okulisty po skierowanie na cc. Boję się że wada mi się pogłębi.

    Starania od maja 2018.
    Czekam na II kreseczki
    06/19- histeroskopia- usunięcie dwóch polipów
    09/19 - dwie kreski na teście
    18/09-Beta hcg 1388 😊
    20/09- Beta hcg 3497 🙂
  • Moll Ekspertka
    Postów: 355 81

    Wysłany: 2 marca 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak najbardziej możesz iść do okulisty po wskazanie do CC pytanie tylko czy w szpitalu uznają to wskazanie. Miałam podobne sytuacje i uznali mi z wielkim fochem, potem każdy lekarz i polozna na zmianie wypominali mi że miałam CC na życzenie, czułam sie jakbym popełniła jaka zbronie, koszmar. Suma summarum i tak jestem zadowolona bo dziecko urodziło sie zdrowe, ja też jestem zdrowa, że wzrokiem wszystko w porządku.

    km5si09kuaztknwb.png
  • Monisia 1992 Koleżanka
    Postów: 494 21

    Wysłany: 10 marca 2020, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u okulisty . Niestety stwierdził że nie ma wskazań do cc . Mówił że może być tak że wada się pogłębi. Zaproponowała mi wizytę u psychiatry żebym poszła i powiedziała że boję się porodu . Wystawiła tylko zaswiadczenie na którym jest napisane że ostateczna decyzję podejmuje położnik. Czy mój lekarz ginekolog mimo wszystko może mi wystawić wskazanie do cc jeśli mu powiem że boję się że wada mi się pogłębi ? Jak mam mu to powiedzieć??

    Starania od maja 2018.
    Czekam na II kreseczki
    06/19- histeroskopia- usunięcie dwóch polipów
    09/19 - dwie kreski na teście
    18/09-Beta hcg 1388 😊
    20/09- Beta hcg 3497 🙂
  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 10 marca 2020, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U okulisty bylas. Jedyne wyjscie isc do psychiatry. Lekarz nic nie musi. Bać to się każdy boi.

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • Monisia 1992 Koleżanka
    Postów: 494 21

    Wysłany: 10 marca 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W każdym szpitalu zaakceptują mi takie zaswiadczenie? Jak mogę to sprawdzić. Czy muszę poinformować mojego gin o tym że będę miała takie zaswiadczenie?0

    Starania od maja 2018.
    Czekam na II kreseczki
    06/19- histeroskopia- usunięcie dwóch polipów
    09/19 - dwie kreski na teście
    18/09-Beta hcg 1388 😊
    20/09- Beta hcg 3497 🙂
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ