X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zakupy dla naszych maluszkow.
Odpowiedz

Zakupy dla naszych maluszkow.

Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 2 maja 2022, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wyliczone wszystko na dzień i na tydzień koszty utrzymania staram się trzymać tego co mam ustalone i widzę pod koniec tygodnia czy mogę sobie pozwolić na coś dodatkowego.
    Np według pensji po opłaceniu rachunków zostaje ci określoną kwota na życie podziel to na 4 tygodnie wychodzi ci np po 600 zł tygodniowo odłóż 200 zł z tygodniowego na konto oszczędnościowe i w ciągu tygodnia staraj się wydać tylko 400 zł
    Poza tym warto jest otworzyć konto oszczędnościwoe, niezłe ma Santander
    Promocje bankowe są rozpisane obecnie na tej stronie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2022, 11:48

  • ola1 Koleżanka
    Postów: 83 18

    Wysłany: 4 maja 2022, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupować używane albo szukać po rodzinie kto miał dzieci to ubranka często zostają w dobrym stanie

    ubranka dla niemowląt
  • Silver Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 8 września 2022, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Mam do sprzedania:
    -kombinezon ocieplany szary jasny (wersja zima) w komplecie buciki z materiału i rękawiczki. Bez śladów użytkowania.
    - wózek Bebetto bresso premium granatowy i złoty stelaż ( głęboki i spacerówka)
    - fotelik samochodowy Maxi Cosi waga około 5,5 kg z adapterami pasującymi do bebetto
    -kojec dla dziecka( szary, około 1m. X 1m.)
    - bujak elektroniczny z różną mocą bujania melodyjkami)
    - krzesełko do karmienia szare z miękkim siedzeniem, regulowana wysokość.
    - karuzela nad łóżeczko pomarańczowa
    - laktator elektryczny Canpol używany.
    W razie pytań proszę o priv, podeślę zdjęcia.

‹‹ 135 136 137 138 139
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ