X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zakupy dla dzieci na aliexpress
Odpowiedz

Zakupy dla dzieci na aliexpress

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, co sądzicie o kupowaniu ubrań/zabawek dla dzieci na ali ?

    Jeśli kupujecie, to może macie coś fajnego do polecenia? :)

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 4 września 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę polecić sukienkę, którą kupowałam w zeszłym roku.

    https://pl.aliexpress.com/item/32633925730.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0ftd03qS

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 25 września 2020, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś przeglądałam sobie ubrania na aliexpress ale ceny wcale nie są takie niskie. Na minus dla mnie są tutaj 3 kwestie
    niewiadoma co do rozmiaru - a jeśli rozmiar będzie nie taki to nie mozna nawet danej rzeczy zwrócić
    wolna dostawa
    no i skąd wiemy z jakich materiałów wykonane są ubrania?
    W Polsce jest to w pewnym stopniu kontrolowane tak więc jesli na koszulce jest napisane, ze jest to bawełna, to jest to bawełna. W przypadku ubrań z aliexpress nie jest to niestety wiadome.

    Fajne ciuchy mają we Frazesach https://frazesy.com Na pewno dobrej jakości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 09:47

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 4 października 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ubran nie zamawiałam ale kupiłam otulacz. I byłam z niego mega zadowolona. Dużo rzeczy dostępnych na polskim rynku też jest made in china.
    Z zabawek kupowałam tylko Duplo dla starszaka.
    Sobie kupiłam strój kąpielowy, a szukając znalazłam taki sam jaki w polskim sklepie kosztował 100zl. a na Ali 30.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 13 października 2020, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robilem wyprawkę niemowlęcą z fazymazy lubie polskie ubranka, z pepco zawsze sa jakies problemy albo nie pasuje albo sie pruje
    13792-ubranka-niemowlece-cottonki-spioszki.jpg

    ubranka dla niemowląt
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ