X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zakup wyciskarki do soków
Odpowiedz

Zakup wyciskarki do soków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rozalix Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tu nowa i przed kupnem wyciskarki. Pytanie pozioma czy pionowa np Sana . chodzi mi o soki dobrej jakości

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwięcej zależy co chcesz robić
    pozioma do liści i wszystkiego poza miękkim(ananas, gruszka...)
    pionowa do miękkiego i wszystkiego poza liśćmi
    mam sanę(pozioma) i zebrę(pionowa)
    gdyby nie ananasy zostałbym przy sanie choć i przy niej należy uważać (np. aronia, igły sosnowe, tych szczególnie nie polecam robić w sanie)
    ananasy lubię z selerem naciowym więc do zebry muszę go drobno pokroić
    sana seler łyka w całości ale mięciutkiego ananasa nie przepycha, za to włóknisty rdzeń ananasa dla zebry oddzielam i kroję bo pionowa ma problem z włóknami i to mimo, że zebra ma powiększony wypływ pulpy
    nie jest łatwo i prosto jeśli ma się konkretne wymagania

  • Tequilla Przyjaciółka
    Postów: 66 60

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio też mnie wzięło na zakup wyciskarki, to chyba domena ciężarnych, bo koleżanki mi mówiły że też miały fazę.
    Swoją mam od ok. 2 tygodni i jestem mega zadowolona. Model to kuvings evo820. Daje radę póki co absolutnie ze wszystkim. Wcina nawet całe jabłka. Próbowałam z burakami, selerem naciowym, szpinakiem, pietruszką - natka i oczywiście z miększymi owocami, wszystko spoko.
    Co ważne łatwo się myje.
    Ogólnie to sprzęt nie tani, ale bardzo mobilizuje to codziennego soku warzywno-owocowego (mąż też się wkręcił - uwielbia marchewkowe).
    Jest mega frajda, więc chyba warto zainwestować w niezawodny sprzęt, a nie denerwować się z powodu jakiegoś dziadostwa.
    Dodatkowo wymyśliłam że w ramach dodatku do prezentów świątecznych każdy z rodziny dostanie od nas buteleczkę soczku. Opracowałam już 4 receptury, kupiłam śliczne buteleczki, etykiety i w wigilię w południe zaczynam produkcję :)

    p19uskjoo1yy2x93.png
  • Nicka Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 23 lutego 2022, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam pionową i dobrze mi służy

  • ola1 Koleżanka
    Postów: 83 18

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajne jest sok z buraka z dodatkiem marchewki, pietruszki i jablka

    burak-2-Kopia.jpg?quality=50&f=auto

    ubranka dla niemowląt
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ