X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne zajęcie dla młodej matki
Odpowiedz

zajęcie dla młodej matki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulina12 Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do młodych mam, które podjęły decyzję o pracy w domu podczas wychowywania malucha. Jakie są Wasze doświadczenia? Jakiej pracy najlepiej szukać?

    Szczęśliwа
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawy temat :)

    Ja mam jedno dziecko, spokojne, zawsze mi ladnie spal, jadl, nie marudzil za bardzo a czasu zero. Wiadomo na początku male lezy ale ja np zawsze bylam przy nim, nowilam do niego, śpiewalam, pokazywalam itp. Im dziecko starsze tym wiecej uwagi potrzebuje. W domu sprzata maz (jak wróci z pracy 17-18), gotujemy tylko w weekendy. Takze jesli ktos jeszcze ma sile pracowac to jestem pelna podziwu :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko nie jest typem "spie i jem", tez w czasie kiedy nie api potrzebuje duzo uwagi, chce zeby ltos caly czas sie z nia bawil, rozmawial itp, a spokojnie mam czas zeby wypic kawe, sprzatnac cos, czy odkurzyc w ciagu dnia, czy tez cos ugotowac (wiadomo, ze nie jakies czasochlonne dania w tygodniu typu golabki, ale na jakies steki, chinskie, zapiekanki makaronowe czy ziemniaczane, pieczen, sznycle itp zawsze czas sie znajdzie), codziennie czas na spacer z psem...
    Pracowac raczej bym przy niej rady nie dala, ale takie typowo domowe rzeczy to bez najmniejszegi problemu, chyba ze ma akurat baaardzo zly humor (jakis skok itp) to bywaja dni, ze ciezko cokolwiek zrobic, wtedy jedzenie zamawiamy, a uprzotnie maz po powrocie z pracy wieczorem, ale to sa raczej pojedyncze dni...

    malami91 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ