X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne zachcianki...smaki
Odpowiedz

zachcianki...smaki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 22 maja 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny a ja tak sie zastanawiam jakie macie zachcianki i znacie juz płeć dziecka...albo tak jak ja się zastanawiacie :) Ja mam ogólnie na słodkie ochotę.. i jedni mówią ze na chłopaka inni ze na dziewczynkę... z ciążą jest wszystko ok więc naszła mnie teraz mysl jaka to bedzie płeć :)

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 22 maja 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smaki a płeć to zabobon ;p

    Urodzilam synka, nie mialam zadnych zachcianek w ciazy, nie jadlam czegos wiecej czy mniej. W pierwszych tygodniach mialam okrutną ochotę na mieso. Następnie wymioty do 4 miesiąca i jedzeniowstręt ogolny, a potem juz jadlam wszystko.

    Moja siostra znowu, ma 2 synow, za kazdym razem ciasteczka maslane byly jej miloscią :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 17:04

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza ciąża frytki, frytki i jeszcze raz frytki. Takie domowe. Potrafiłam jeść nawet 2 razy dziennie i polać sobie olejem. I wszelkie słodycze. Dodam, że po ciąży byłam chudsza niż przed ;)

    Druga ciąża faza na grapefruity różowe i pomidory a pomidorów przed ciążą nienawidziłam :)
    Mam dwie dziewczynki

    Agulaa30 lubi tę wiadomość

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 maja 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chłopak ale przez większość ciąży każdy zgadywał ze będzie dziewczynka :D
    Od początku do teraz (i pewnie sie to nie zmieni) mam parcie na owoce. Obecnie zjadłabym wszystkie jakie tylko można znaleźć w lesie :P
    Na początku nie mogłam patrzeć na słodycze, teraz tez niewiele jem, przyzwyczajenie odstawienia robi swoje ;)
    Z nowych smakow- kasza manna! :D
    Jak to sie ma do chłopaka, nie wiem :P

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 23 maja 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dwie dziewczynki i w obu ciazach chcialo mi sie owocow i slodkiego. W pierwszej ciazy odrzucalo mnie od miesa, szczegolnie zapachu miesa mielonego. W obu ciazach jedynym odstepstwem od slodkosci byl smazony boczek LOL

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 23 maja 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie najpierw ogromna ochota na owoce, szczególnie jabłka (przed ciążą nie jadłam prawie wcale), kiwi, później winogrona :D tak do 3 miesiąca brak chęci na mięso i ogromna chęć na słodycze, pączki! Z zachcianek wróżyli mi dziewczynkę, a będzie chłopak. Smaki w ciąży faktycznie się zmieniają, bo np. herbat owocowych teraz nie piję, nie smakuje mi słodka herbata, a gorzka też tak sobie :P
    Generalnie płeć i zachcianki to naleciałość czasów bez USG :D

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie ochota na zupy wszystkie mi smakują jakie ugotuję, potrafię nawet na kolacje zjeść zupę

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ