X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wysoki przyrost beta hcg ponad 200%
Odpowiedz

Wysoki przyrost beta hcg ponad 200%

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Calathea Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy któraś z Was miała wysokie przyrosty (200-250%) na początku ciąży? Lekarz stwierdził że to może być ciąża mnoga, ale też pozamaciczna albo puste jajo - myślałam że wtedy przyrosty są kiepskie, albo zaśniad... nie myślałam że będę się kiedyś przejmować "za wysoką betą"... A statystycznie na ciążę bliźniaczą z wyżej wymienionych opcji mam chyba małe szanse...
    To moja 3 ciąża, w obu przyrosty po 150%-z pierwszej mam córeczkę, drugą poroniłam w 6tc. Moje wyniki beta hcg (robione zawsze o godz 8-9):
    11dpo - 19
    13 dpo- 63
    15 dpo - 203
    19 dpo - 1940
    Przyrosty początkowo 250%, między 3 a 4 wynikiem 202%, myślałam że bardziej zwolni przy takiej wartości.
    Od pozytywnego testu 6 dni bolał mnie brzuch, dół brzucha, okresowo, kilka razy wzięłam nospe. Dzisiaj już mniej boli. Żadnych plamień.
    Lekarz w poniedziałek. Powinnam się teraz relaksować przed wizytą, a zdążył mnie tak nastraszyć że cały dzień siedzę w internecie i niestety znalazłam wiele przypadków że przy wysokich przyrostach było puste jajo.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ