X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wynik beta hcg
Odpowiedz

Wynik beta hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Laura93 Koleżanka
    Postów: 68 0

    Wysłany: 8 września 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.

    Wczoraj zrobiłam badania beta hcg, wynik 40.98. Jednak zrobiłam je po miesiące, która była 30 sierpnia. Poprzednią miałam 26 lipca. Z norm internetowych wychodzi 3-4 tydzień od owulacji. Jednak patrząc w kalendarzyk nie zgadza mi się to z datą współżycia

    24.09.17 ❤[*]
    15.11.17❤[*]
    1.06.18 ❤[*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego w ogóle robiłaś betę na początku cyklu? Miałaś normalną miesiączkę czy jakieś skąpe krwawienie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2018, 15:53

  • Laura93 Koleżanka
    Postów: 68 0

    Wysłany: 9 września 2018, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słabo się czułam i zrobiłam test, żeby potwierdzić dwie kreski poszłam na betę. Skąpe krwawienie, które przeszło w brązowe plamienie.

    24.09.17 ❤[*]
    15.11.17❤[*]
    1.06.18 ❤[*]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ