X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wymioty i biegunka jednocześnie
Odpowiedz

Wymioty i biegunka jednocześnie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rybeczka89 Koleżanka
    Postów: 35 23

    Wysłany: 8 lipca 2014, 01:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, nie wiem czy juz ktos o tym pisal bo nie moge nic znalezc ale czy któras z was tak miala, boje sie ze urodze przedwczesnie. Jestem w 32 tyg ciazy i od 4 dni raz dziennie wymiotuje i mam biegunke jednoczesnie, czytalam gdzies ze to oczysczanie organizmu ale na 2 tyg przed normalnie a nie na 2 mies. nie wiem co mam o tym myslec. dzieki za pomoc

    3jgxrjjgjyx5g2x3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak nagle Ci się zaczęły, tak? Kurcze, to chyba powinnaś zadzwonic do lekarza i go poinformowac, bo przy jednym i drugim może dojść do niedoborów elektrolitów, odwodnienia organizmu. Jak długo to trwa?

    Ja mam rozwolnienie, ale u mnie to już trwa miesiąc czasu,a nawet więcej wymiotowałam wcześniej, teraz już tylko sporadycznie np. dziś rano, ale nie posiłkiem tylko przed jedzeniem, także nic nie tracę. Gin mi kazał kupić Smectę w razie gdyby danego dnia powtarzało to się za często, mam dużo pić (wody) i więcej solić, aby woda się zatrzymywała i zebym się nie odwodniła. Ale powiedział, że jeśli mi się to nie zatrzyma, albo pogorszy, to weźmie mnie do szpitala. Chociaż podejrzewamy, że w ciąży po prostu zrobił mi się zespół drażliwego jelita.
    Aaa i ja na wadze nie tracę, także nie ma jakiegoś alarmu.

    U Ciebie sytuacja jest nieco inna, bo wcześniej nie bylo tego problemu..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2014, 11:21

  • rybeczka89 Koleżanka
    Postów: 35 23

    Wysłany: 8 lipca 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczesniej też byl ten problem w 1 trymestrze schudlam 6kg od wymiotów i mdlosci. Chodzi o to ze wymiotne sobie raz i juz mi lepiej i biegunki tez nie mam caly dzien. w pon ide na wizyte takze oczywiscie powiem lekarzowi co i jak i tu napisze. dzieki za odp

    3jgxrjjgjyx5g2x3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na biegunki na pewno doraźnie można tę smectę, pij też dużo wody oczywiście. :) Dobrze, że masz teraz wizytę, to lekarz na pewno doradzi Ci coś właściwego.
    Trzymam kciuki za poradzenie sobie z problemem! :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ