X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wygrana z ENDOMETRIOZĄ :*
Odpowiedz

Wygrana z ENDOMETRIOZĄ :*

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZY SĄ DZIEWCZYNY KTÓRE DŁUGO STARAŁY SIĘ O SZCZĘŚCIE A ENDOMETRIOZA UNIEMOŻLIWIAŁA NAM ZAJŚCIE A JEDNAK PO DŁUGICH LATACH STARAŃ UDAŁO SIĘ :)

  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są, są :) można wiedzieć jaki masz stopień endo? Szukam mam którym się udało z zaawansowaną endo III, IV st. by mnie zmotywowały że jednak się da.... Jeśli nie naturalnie to ivf...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 21:05

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • Ewelaa Autorytet
    Postów: 785 787

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zdiagnozowana endometrioze( Mialam laparotomie, wyluszczenie torbieli czekoladowej 4x5cm z lewego jajnika) i juz lada chwila bd mamusia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 07:41

    <3 <3 Nadia <3 <3
    201503291765.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 19 marca 2015, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ogniska endometriozy wykryto podczas laparoskopii diagnostycznej. Wcześniej nie miałam żadnych przesłanek, że mogę mieć endometrioze (skąpe, mało bolesne miesiączki). Dosłownie kilka dni po laparoskopii zaszłam w ciążę, obecnie 16 tydzień). Wcześniej 3 lata bezowocnych starań.

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam laparoskopie diagnostyczną no i wyrok z endometriozą naszczęscie I stopnia później leczyłam się Vissane przez 6 miesięcy no i po leczeniu po całkowitym odstawieniu lek. juz nie dostałam okresu tylko zaszłam

    Jestem obecie w 226 dc
    A ciąża hmmm nie wiem lekarka dziś będzie starała się aby mi ustalić w którym tyg jestem ::)

    troszkę jej pomoge bo obserwowałam siebie od miesiąca bardzo dokładnie i
    mam wyniki bety

    5, 03 2015 beta 1,20
    13,03 2015 beta 46,49
    16,03 2015 beta 283,800

    to juz cos ma :) bo okres miałam ostatnio w śierpniu ;p

    Starałam się @ lata

  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 19 marca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta jeszcze malutka, znaczy ciąża wczesna. Na razie raczej jeszcze nic się nie dowiesz, bo ciąża młodziutka i na usg jeszcze nic nie będzie widać. Ale jeszcze tydzień, dwa i lekarka na pewno wszystko ustali. :)

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ