X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne wycofana seria kwasu foliowego
Odpowiedz

wycofana seria kwasu foliowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cytruska Znajoma
    Postów: 23 20

    Wysłany: 10 lutego 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słyszałyście o tym? no i weź tu coś bierz....

    http://fakty.interia.pl/polska/news-gif-wycofuje-z-aptek-kwas-foliowy,nId,1662797

    w4sqskjo6iyngx8g.png

    no i jest ..... Boże, żeby ładnie rosła fasolka :D
  • JoJo86 Ekspertka
    Postów: 188 187

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znalazłam taką informację:

    UWAGA: Ten lek wydawany jest jedynie na receptę i informacja o wycofaniu dotyczy jedynie tego, przepisywanego przez lekarzy leku. Nie jest to popularny Folik, czy inna odmiana kwasu foliowego o mniejszej ilości substancji czynnej – Acidum Folicum.

    Więc zależy jaki brałaś, ja łykałam tej firmy ale ten bez recepty 0,4mg, a wycofany jest na receptę 5mg. Mimo wszystko kupię sobie jakiś inny a ten pójdzie do kosza

    uwo943r8xa2yg4kz.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 lutego 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam ten na receptę.

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Cytruska Znajoma
    Postów: 23 20

    Wysłany: 12 lutego 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na szczęście nie ten na receptę... uf...

    w4sqskjo6iyngx8g.png

    no i jest ..... Boże, żeby ładnie rosła fasolka :D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ