X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wyciek wód płodowych czy wydzielina
Odpowiedz

Wyciek wód płodowych czy wydzielina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 3 września 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Na ostatniej wizycie lekarz stwierdził, że mam za mało wód płodowych i kazał dużo pić. Piłam więc i we wtorek miałam robione USG gdzie okazało się, że płynu jest ciut więcej ale nie za bardzo. Teraz zaczęłam się zastanawiać, czy nie mam wycieku wód bo mam sporo takiej wodnistej wydzieliny (tylko wydaje mi się, że mam taką od początku ciąży właściwie...) ale czy to w ogóle możlwie przy zamkniętej szyjce? Nie ma u nas w aptekach tych wkładek do sprawdzania czy wody się nie sączą... Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

    201811152844.png
  • monte11 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 września 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam te same obawy- co prawda wód nie było za mało, ile jest teraz to dowiem się w czwartek, ale chodzi mi o wydzielinę. Czy możliwa jest prawidłowa wydzielina, która jest bardzo rzadka, wsiąka w majtki zostawiając plamy jak woda? Ilości małe, może łyżeczka dziennie. Przepraszam za obrazowy opis, jeśli kogoś obrzydza.. Żadnych innych objawów brak. Ktoś tak miał?

  • Dominique88 Ekspertka
    Postów: 122 221

    Wysłany: 11 października 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sprawdzałam papierkiem lakmusowym. Obudziłam się w nocy- nie wiedziałam, czy to wody, czy np. popuściłam. Odczyn wyszedł zasadowy, więc wiedzieliśmy, że coś się dzieje. No i dobę później urodził się syn.

    Wojciech <3
    we86vd6.png
  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 358

    Wysłany: 12 października 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj da się przegapić wyciek wód płodowych :) 5 dni chodziłam i się zastanawiałam czy to to czy nie :) ale akcja się nie zaczynała więc bagatelizowałam, w końcu pojechałam do szpitala i wywoływali poród.
    Objaw to były mokre majtki i nie było żadnej wydzieliny, tylko zupełnie przeźroczysta woda o słodkim ładnym zapachu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ