X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Współżycie, przyspieszenie porodu
Odpowiedz

Współżycie, przyspieszenie porodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2021, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 38 tygodniu ciąży. Jakiś czas temu odstawiłam wszystkie leki na podtrzymanie ciąży. Teoretycznie jest to już ciąża donoszona,ale chciałabym poznać wasze zdanie na temat seksu gdy połowę ciążę miałam podtrzymywana luteina i magnezem. Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień. Pytam tak z ciekawości czy któraś z was była też w takiej sytuacji i uprawiała seks pod koniec ciąży?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2021, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strawberry wrote:
    Jestem w 38 tygodniu ciąży. Jakiś czas temu odstawiłam wszystkie leki na podtrzymanie ciąży. Teoretycznie jest to już ciąża donoszona,ale chciałabym poznać wasze zdanie na temat seksu gdy połowę ciążę miałam podtrzymywana luteina i magnezem. Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień. Pytam tak z ciekawości czy któraś z was była też w takiej sytuacji i uprawiała seks pod koniec ciąży?


    Z tym to różnie bywa urodziłam 5 dzieci i tylko przy 3 porodzie przytulanki pomogły
    , a czy na prawdę to przyśpieszyło poród to tego nie wiem może i wpłynęły na to przytulaski, może zadzwoń do gina albo z położną się skontaktuj życzę szybkiego rozwiązania 🙂 .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ