BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Wrześniówki 2015
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Anitka201
Autorytet
2365

Wysłany: 26 listopada, 22:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
O nasz młody tez kaszle i tak czytam ze takie objawy (ciągły kaszel) może dać tez glista ludzka. Cholera już sama nie wiem, może to ja przesadzam. No ale będziemy wozić próbki do labu i zobaczymy czy coś wyjdzie.

la_lenka
Autorytet
2687

Wysłany: 26 listopada, 23:54
Cytuj | (0) | Zgłoś
U nas to w sumie cały czas to samo - odgrywanie wszelkich scenek rządzi. Laleczki, figurki, zwierzątka, kucyki, nawet pociągi - rozmawiają ze sobą, jest mamusia, tatuś, dzieci, rodzeństwo, koleżanki - komuś coś się dzieje (utknął, nie może zejść, wpadł w sieć, jest w jaskini itd.) i druga figurka musi mu pomagać. Gotowanie na niby, piknik, herbatka itd. Czytanie do wyrzygu. Kolorowanie nie, ogólnie place plastyczne nie bardzo. Playdoh ok, ale raczej "to błoto i jakaś figurka w nim utknęła i trzeba ją ratować (zadziwiające nie? :P )". Albo "mamo ulep mi pieska/kotka/królika i coś mu się stanie i trzeba go ratować". Hłe, hłe. ;)
No i coś co bym nazwała "robieniem bałaganu" - rozwinięcie całej rolki papieru, rozsypanie czegoś i rozwleczenie po całym mieszkaniu, wywalenie wszystkich rzeczy z półek. O, do tego Łucja jest pierwsza, ja już mniej ;)
Gotowanie z nią - nie ma mowy, bo ona się nie godzi, że w przepisie trzeba dodać np. 3 jajka, ona chce więcej, kolejność wrzucania - zapomnij, ma być tak jak ona chce. Łucja ma spore problemy z podporządkowaniem się jakimkolwiek narzuconym z góry regułom. ;)

Puzzle, duplo nadal nie. Playmobil o wiele bardziej. Lubimy (bardziej ja w sumie buduję, ona się bawi gotowymi wytworami) mini wafle marioinex, na razie mamy malutki zestaw, ale na święta już czeka zestaw 300 szt od chrzestnego.

Córeczka <3
kYd4p2.png

Anitka201
Autorytet
2365

Wysłany: 28 listopada, 20:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
Lalenka u nas jednak pasożyt. Podejrzewałam ze coś jest nie tak. Wieczorem dostaliśmy wyniki „jaja glisty”. Także jutro pędzę do lekarza po receptę. Młody miał apetyt, słodycze jadł ale na prawdę umiarkowanie. Ten kaszel, nadpobudliwość wieczorem, zgrzytanie zębami w nocy, infekcje typu zapalenie ucha itp itd..Podobno właśnie po pełni warto zrobić badanie bo wtedy jest prawdopodobieństwo ze wyjdzie w kale. Z jednej strony czuje obrzydzenie, z drugiej wiem ze musimy walczyć z dziadostwem :-/

Wiadomość wyedytowana przez autora 29 listopada, 15:26

la_lenka
Autorytet
2687

Wysłany: 29 listopada, 08:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
O kurcze! To może ja też poszukam gdzie u mnie robią...

Córeczka <3
kYd4p2.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)