X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 17 października 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la_lenka wrote:
    Z tym, że ja bardzo bym chciała kolejne dziecko. Ale czuję się tak potwornie rozczarowana związkiem po dziecku, podejściem do dziecka i całą resztą tych czynników okołodzieciowych ze strony męża, że serio mam coraz więcej wątpliwości. Do tego moja to jest niezły ancymon i czasem mi starcza za trojaczki ;)
    Eehhhh ciezkie tematy... Predzej czy później bedziecie musieli sie z nimi zmierzyc i wowczas najważniejsze to byc pewnym swojej decyzji. A moze bedzie wpadka i problem sie sam rozwiąże ;) ;)

    My przez chwile sie zastanawialismy czy jest sens az tak walczyć o druga ciaze skoro natura chce inaczej. Balam sie jednak nie spróbować - i nie ukrywam, ze oprocz checi rodzenstwa dla mlodego kierowaly mna gdzies tam w srodku gleboko ukryte motywy egoistyczne :/ z drugiej strony to chyba zadne zaskoczenie jak slucham czasem motywow zajścia w ciążę...

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 30 października 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, co u Was słychać?
    4me jak samopoczucie??

  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 31 października 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dla odmiany Łucja z lekkim gilem porannym, ale do przedszkola chodzi. Za to ja chora, kaszlę jak gruźlik i prawie kompletnie straciłam głos.

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 5 listopada 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka201 wrote:
    Hejka, co u Was słychać?
    4me jak samopoczucie??
    Oj mialam 4 dni wolnego i taki zjazd energetyczny, ze szok. Juz sobie zaczelam wkrecac, ze to nie orzez ciaze a moj wiek i ze gdzie ja z tym drugim dzieckiem wyskakuje ;) serio-flak totalny!
    Na szczescie dzis w pracy jakby odzyskal siły takze chyba wolne mnie rozleniwilo i moze jeszcze dam rade drugie wychowac i pierwsze do konca :D ;)

    O zdrowiu mlodego nie napisze bo wiadomo, ze forum przeklete ;)

    Czasem siedze sobie tak w weekend na kanpie i sie... nudze! Sa dni kiedy mlody tak sie wkreci w jakas zabawe, ze mam czas dla siebie i wtedy sobie mysle ojjjjjjj bede tesknic do tej nuuudy ;)

    Anitka a jak Ty dajesz rade z dwojka? Dobij mnie :D ;)

    Lalenka zdrowka dla Was obu!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2018, 18:20

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 5 listopada 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalenka pamiętam, ze daaaawno temu w ciazy dawalas linka do listy lekow z kategoriami FDA. Nie moge tego nigdzie znalezc na necie. Masz moze jeszcze gdzies tego linka?

    Wszedzie tylko info ogolne o lekaxh i kategoriach a ta Twoja lista byla taka szczegółowa...

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 5 listopada 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.kobiety.med.pl/leki/search.php

    i legenda http://www.kobiety.med.pl/cnol/index.php?option=com_content&view=article&id=131&Itemid=49&lang=pl

    4me lubi tę wiadomość

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 6 listopada 2018, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki! Wiedzialam, ze na Ciebie mozna liczyc :)

    la_lenka lubi tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 7 listopada 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me u nas jest cudownie :-) jest ogień ale jak mam moich chłopaków obok siebie to czuje się spełniona :-)
    Teraz mąż czyta starszemu, ja mam już czas dla siebie (czytaj padam na twarz i nic mi się nie chce). Jak widzę jak młodszy jest wpatrzony w starszego, cieszy się jak tylko go zobaczy i nie wiem co musiałby zrobić Filip zeby Leon się rozpłakał :-)
    Z kolei Filip na wyjazdach to strażnik młodego. Pilnuje zeby Leon zawsze miał przy sobie ulubiona zabawkę i ciagle przypomina nam żebyśmy nie zapomnieli o Leonie :-)

    la_lenka, 4me, agatka196, chabasse lubią tę wiadomość

  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 8 listopada 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalenka dobrze pamietam ze Ty miałaś krzesełko keter? Jak się u was sprawdzało? Na czerwcowych dziewczyny się rozglądają i padła ta nazwa. Pamietam ze koleżanka je miała i nie była zadowolona z ciagle brudnych pasów i tego ze dziecko szybko z niego wyrosło.
    My teraz dostaliśmy krzesełko na wzor stokke (lambda 2) i ciekawa jestem jak się sprawdzi :-)

  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 8 listopada 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam Ketera, używaliśmy, było fajne, ale sprzedałam nie chomikując dla ewentualnego dziecia nr 2. Ogólnie było ok, ale... nic lepszego w nim nie było niż w ikeowej antilopce za 1/5 ceny (te mieliśmy u teściów). Wszystko co miało świadczyć o przewadze się nie sprawdziło - nakładka na blat - Łucja zwalała całość; nakładka pod pupę - jedzenie wchodziło pod i tylko czyszczenia więcej; podparcie pod nóżki - przez większość czasu było za nisko i nóżki nie sięgały. To nie jest złe krzesło, stabilne, wygodne, łatwe w obsłudze - ale za tą cenę nie warto, bo antilop sprawdza się równie dobrze.
    Na 1,5 roku kupiliśmy Łucji Hauck Alpha i to jest ekstra, do tej pory w użyciu i jeszcze długo posłuży.

    A, co do wyrośnięcia - to Łucja pewnie jeszcze nadal by się zmieściła, ale ona nie jest szczególnie wysoka czy gruba. U nas był problem, że chciała sama wchodzić, schodzić i denerwowała się z uwiezienia. Co do pasów to rzeczywiście są białe i szybko się brudzą. Da się to umyć, przed sprzedażą wyszorowałam mydełkiem na plamy do białości, ale to mycie rzeczywiście jest upierdliwe. Albo nakładki albo pokochać. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 10:00

    Anitka201 lubi tę wiadomość

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 8 listopada 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie dzięki! Moge skopiować post? :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 12:18

  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 8 listopada 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamień Łucja na np. córka i dawaj :)

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 8 listopada 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok :-) dzięki!!

  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 8 listopada 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klątwa forum trwa! Wczoraj euforia i miłość dzisiaj mam ochotę zabić starszego. Odwiedzila nas koleżanka z dziećmi i nasz starszak zachował się jak jaskiniowiec..normalnie miałam ochotę go udusić i już się zastanawialiśmy czy to może kolejna choroba idzie..

    4me lubi tę wiadomość

  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 8 listopada 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka umiesz pocieszyc czlowieka tym opisem milosci i szczęścia hehe, serio :)
    Co do jaskiniowca- wystarczy juz jeden. Moj ciagle wzdycha do kolegi sasiada, tylko z nim na dwór, tylko do niego na zabawe. Ostatnio kolega przyszedl do nas i po 5 min sie rozplakal, ze chce do domu bo nasz mlody, ZADNEJ zabawki mu nie chcial dac. A pozniej to juz lawina strachu o wazystko. Wstyd mi było jak nie wiem.

    My mieliśmy podobne krzeselko jak Twoja lambda. Jestesmy z niego mega zadowoleni i uzywamy do dzis non stop. Fakt, ze to jeat krzesło drewniane a drewno niestety niszczy sie zawsze nawet to stokke ;) wystarczy , ze mlody porządnie rabnal autem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 21:00

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mamy..stan podgorączkowy wiec został w domu...padam to mnie psychicznie wykończy :-( :-( jego zachowanie było abstrakcyjne wiec już podejrzewałam ze coś się swieci..

  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 11 listopada 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka201 wrote:
    No i mamy..stan podgorączkowy wiec został w domu...padam to mnie psychicznie wykończy :-( :-( jego zachowanie było abstrakcyjne wiec już podejrzewałam ze coś się swieci..
    Zdrowka!

    Anitka201 lubi tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 12 listopada 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.. Dawno nie zagladalam, ale jie miałam czasu. Jak mam chwilkę to siedzę i gapie sie w tv i nawet palcami po klawiaturze mi sie nie chce. 4me.. Ja moge napisać podobnie jak Anitka, że z dwojeczka jest cudownie. A najpiękniej jak oboje slodko śpią heh.. Nie no.. Poważnie. Nie wyobrażam sobie teraz zycia bez młodej. A przeciez jak sie dowiedziałam o ciąży to płakałam ze nie dam rady itp... Jakos jednak daję. Faktycznie widok jak mloda patrzy na starszaka i odwrotnie jest bezcenny. Ale... Sa takie dni, ze Antka bym w kosmis wysłała. Potrafi dokuczac Emci i pokazuje a nawet mówi wprost ze jest zazdrosny. Mysle ze trzeba dużo czasu i spokoju żeby to oswoić. Ale wiem ze ja kocha na swoj sposób. Na cale szczescie , antek jie choruje . w pkolu opuścił tylko 1 dzień. I teraz przed weekendem 1, bo miał sranko. Katar ma często, ale jak widzę jak tam dzieci kaszla to nie mam oporów i puszczam. Niech sie hartuje. Mloda jakos nie łapie nic od niego więc pod tym wzgkedem mam na razie spokój.
    Heh.. Pewnie do dzisiaj.. Bo wiadomo. Napisałam tutaj. No.. to na razie tyle

    Anitka201, 4me lubią tę wiadomość

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 12 listopada 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    af843e5ee3c25098med.jpg

    Anitka201, la_lenka, 4me, Carolline lubią tę wiadomość

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 12 listopada 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu chciałam wam pokazać moje bliźniaki z roznica 3 lat. Hehe.. No albo mi sie zdaje albo o i sa prawie identyczni.
    52c6a5b328100b52med.jpg

    Anitka201, la_lenka, 4me, Carolline lubią tę wiadomość

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
‹‹ 3402 3403 3404 3405 3406 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ