X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Trzymam kciuki za szybkie porody i zdrowie dla Was :)

    My juz po dwoch urlopach. Trzeciego nie bedzie ;) wiec czekam juz swiat Bozego Narodzenia - hehehe :)

    Co do prezentów urodzinowych to u nas zaczynają sie juz typowo chłopięce i personalizowane tematy jak np pływak S z Oktonautow ;) to jedyna bajka, ktora moj mlody obecnie oglada od czasu do czasu i jest swietna. Mlody zagina mnie juz na calego w info na temat wodnego swiata ;)))

    Oprocz tego mega dół - u mnie dalej ciazy brak. Przed nami in vitro. Nigdy nie sądziłam, ze znajde sie w tej sytuacji i tego doczekam. Siada to strasznie na psyche. Na szeście jest juz mlody a po drugie trzymam sie bo musze dla niego-nie moze chlopak widziec ciągle zaryczanej matki ;)

    Poza tym - wszystko super ;)

    chabasse lubi tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me, przytulam wirtualnie <3
    Dobrze wiem jakie to trudne. :( Trzymam kciuki aby było dobrze!

    4me lubi tę wiadomość

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me.. Polubiłam za kciuki.
    Co do in vitro... Może to jest lepsze wyjscie niz latam sie psychicznie rujnować. Fakt.. Finansowo to bije mocno po kieszeni. Ale jeśli są możliwości i można spelnic marzenie to ja jestem za. Sama kiedys stałam przed taka sytuacją I wiem ze latwe nie jest ale na szali było moje marzenie. Takze trzymam kciuki i oby wszystko poszło po waszej myśli.

    4me lubi tę wiadomość

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bylam dzisiaj w szpitalu i mnie z kwitkiem odprawili. Naczekalam sie na czczo do 13 żeby sie dowiedziec ze nie ma miejsc. Może jutro. Heh.. Śmieszne. A może we czwartek. I mam Tak sobie codziennie wycieczki czcze robić. Az mnie laskawie przyjmą. Teraz jestem w innym szpitalu i znowu siedze i kwitne z mężem. Ale przynajmniej coś zjadłam. Może tu sie uda.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jestem od wczoraj na oddziale. Za jakies dwie godzinki spotkam sie z córeczką. Ale na chwile obecna tesknie najbardziej za synkiem. On chyba lepiej sobie z tym radzi niz ja. Liczę ze w piątek wyjdę juz i bedziemy wszyscy razem.

    la_lenka, Carolline lubią tę wiadomość

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chabasse, wow, to już?! Czekam na wiadomości!

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka już na swiecie. Godz 13.10. 3230 gr, 52 cm. 10 pkt. Cc. Ssie cycucha porządnie więc mam nadzieję, że rozkreci mi laktację. Teraz leżę na pooperacyjnej i czekam na dojście do siebie. Czyli na ból hehe.. Ale jestem i tak szczęśliwa ze wszystko już za nami. Buziaki dla Was.. :)

    la_lenka, 4me, Anitka201, Kassie lubią tę wiadomość

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za wsparcie dziewczynki :* bedzie dobrze. Musi ;)

    Chabasee łoł juuuuz? Jak ten czas zlecial.
    Juz jesteście razem na pewno. Dawaj nam tu fote. Cc czy nie CC nie obijac się prosze :D ;)

    chabasse lubi tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chabasse to mnie przegoniłes gratulacje! Ja tez na porodówce, wody przebite wreszcie a czy będzie cc czy SN się wkrótce okaże. Najgorsze 4 dni w moim życiu skończyły się wraz z podaniem epiduralu o 15.30.

    chabasse lubi tę wiadomość

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O masz... Ja myślałam, że Ty juz po wszystkim. To powodzenia. I dawaj znac co tam jak tam..

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Nie cytujcie.. Usunę potem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2018, 23:34

    4me, Anitka201 lubią tę wiadomość

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cudowna jest! <3 Normalnie nie mogę się napatrzeć na takie maleństwa, kiedy to ta moja była taką kruszyną! Serdeczne gratulacje.

    A Ty chabasse to dosłownie jak nastolatka wyglądasz, wow!


    Carolline, a za Ciebie mocne kciukasy, dajesz dziewczyno, już coraz bliżej! Dasz radę!

    chabasse lubi tę wiadomość

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliczniutka!!!
    Chabassee jak Ty wygladasz!Ty dziecko wlasnie urodzilas? Łoł! Gratulacje podwojne ;) :*

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie skończyło się cesarka wczoraj o 3.26. Kajka jest wreszcie z nami i dziś jizdochodzimy powoli do siebie.

    la_lenka, chabasse, 4me, Kassie lubią tę wiadomość

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki gratulacje!! Nie było mnie trochę a tu takie nowiny :-)
    Chabasse pięknie wyglądasz! Cudowna mała :-)

    4me mocno tule. Mam nadzieje ze i Ty za chwile będziesz cieszyła się ciaza i maluszkiem. Trzymam za Was kciuki.

    My w niedziele chrzcilismy Leona. Mimo ze impreza w lokalu to i tak było trochę zamieszania. Zaraz starszak idzie do przedszkola. Czasami aż mi smutno ze ten czas tak szybko leci :-/
    Zdjęcie moich chłopaków :-)
    234f4e25f2d3c66bmed.jpg

    la_lenka, chabasse, agatka196, Kassie lubią tę wiadomość

  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolline, a to Cię wymęczyli! Ale już po, gratulacje wielkie! Jak już się ogarniesz pokaż nam swoją córeńkę. <3

    Anitka201, ale cudowne chłopaki. I jak widać różnicę "wielkości". Nie mogę się napatrzeć <3

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalenka dziękuje :-) tak, różnica jest powalająca ale mój starszak jest wysoki. Młodszy już idealnie w połowie siatek centylowych wiec mam nadzieje ze tak zostanie :-)
    Ogólnie mam 2 takie same egzemplarze :-) są identyczni. I tak jak widać na zdjęciu, starszy zakochany w młodszym bracie. Do tego stopnia ze opierdzielil nas jak Leon płacze :-)
    Jest tez tego druga strona, Filip nie ma wyczucia i czasami jak złapie Leona za rękę/ nogę to boje się ze coś jemu zrobi. Za to młodszy tylko wodzi za nim wzrokiem, cieszy się i nawet nie jeknie :-)

  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka, a ile Filip ma już wzrostu? Bo wygląda naprawdę imponująco, zwłaszcza przy maluszku.

    Fajnie, że się tak fajnie wam współpraca międzydzieciowa układa. <3

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko mi powiedzieć ile ma wzrostu ale my regularnie już nosimy rozmiar 110/116 :-) także myśle ze 110 na pewno ma :-) z kolei Leon dopiero przechodzi na 68 gdzie Filip już nosił ten rozmiar od miesiąca.
    Także może w końcu (przy Leonie) nie będę musiała tłumaczyć się za moje dziecko dlaczego się zachowuje się jak 3 latek, gdzie wzrostowi jest oceniany na 5 latka. :-)

    la_lenka lubi tę wiadomość

  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeby nie było! To formuj swojej mocy nie straciło! Jak tylko pochwaliłam Filipa za świetne zachowanie od kilku dni przechodzimy kolejny etap zmasowanego buntu :-)

    la_lenka, 4me, Carolline lubią tę wiadomość

‹‹ 3399 3400 3401 3402 3403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ