X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 13 lipca 2018, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta ja tez nie moge śpiewać :) najpierw mama mi cale zycie mowila, zebym lepiej nie spiewala, teraz wlasny rodzony syn ;)

    la_lenka, Anitka201, Carolline lubią tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 14 lipca 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha czyli to normalne z tym śpiewaniem :-) co do malowania to mój potrafi namalować auto i balon na sznurku :-) nic więcej :-) reszta to typowa ekspresja :-)

    4me lubi tę wiadomość

  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 15 lipca 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo... To czyli sie wszystko zgadza ;) moje dziecko tez nie jest fanem mojego śpiewania. Zawsze slysze: mamo, nie śpiewaj . juz Myślałam, że tak fatalnie mi idzie ale to chyba nie jedyny powód hehe. Dzieci po prostu nie lubią mam w rej roli. Ale... Czasem hak śpiewam piosenki typowo dziecięce to nie zawsze oponuje. Jest więc nadzeja. Z rysowanie to u nas tez Picasso z niego nie jest. Jakies tam kształty Koła itp mu sie czasem uda. Ale żeby jakies kobkretne ilustracje to nie bardzo. Traktor próbuje ale z marnym skutkiem.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 15 lipca 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak u Was temat fotelików samochodowych?
    Mu się przymierzamy do kupna, po rozmowie z ekspedientem w sklepie osiemgwiazdek daliśmy sobie czas do 3 urodzin. Teraz młody mieści się jeszcze w 2 fotelu ale wagowo ma ponad 18 kg. Ostatnio mąż zajechał do tego samego sklepu i nakreślił jaknwyglada sprawa (ciagle przekładamy ten fotel pomiędzy dwoma autami). Zaproponowano jemu ten fotel o którym myśleliśmy (takata maxi) z tym ze jako główny fotel nadal mamy jeszcze używać tej dwójki.

  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 15 lipca 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to jakby brak tematu. Łucja ma może ze 13,5-14kg, wzrostowo też spoko. Myślę, że do co najmniej 4 urodzin do 18kg nie dojedzie, więc jeździ w Joie tyłem. Dopiero wtedy się zobaczy czy wymienimy na rwf do 25kg czy już będzie gotowa na coś przodem z samochodowym pasem.

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 16 lipca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja lubi jak spiewam, choc wiem ze falszuje niemilosiernie, bo mnie bozia glosem i sluchem muzycznym nie obdarzyla ;) co do rysowania, ja moze nie widze, co moje dziecko narysowalo, ale jak ja zapytam to zawsze powie co jest na obrazku, takze wizje swoje wciela w zycie. A najbardziej precyzyjnym zajeciem jakie wykonuje jest wyjmowanie i wkladanie mojego piercingu do nosa ;) Chyba zostanie chirurgiem ;)
    Foteliki u nas tez sa tematem odleglym sara oscyluje gdzies miedzy 12,5 i 13 kilo i ma 92 cm. Myslalam, ze sie przesiadzie w nastepny jak druga malutka przestanie korzystac z pierwszego fotelika, ale sie na to nie zanosi. Poza tym jeszcze minimum 1,5 roku chhce ja tylem wozic.

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 16 lipca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka201 wrote:
    Dziewczyny a jak u Was temat fotelików samochodowych?
    Mu się przymierzamy do kupna, po rozmowie z ekspedientem w sklepie osiemgwiazdek daliśmy sobie czas do 3 urodzin. Teraz młody mieści się jeszcze w 2 fotelu ale wagowo ma ponad 18 kg. Ostatnio mąż zajechał do tego samego sklepu i nakreślił jaknwyglada sprawa (ciagle przekładamy ten fotel pomiędzy dwoma autami). Zaproponowano jemu ten fotel o którym myśleliśmy (takata maxi) z tym ze jako główny fotel nadal mamy jeszcze używać tej dwójki.
    Wiesz, ze my mielismy mega problem bo nasz mlody wysoki? A nie mamy tych ekspertow z 8 gwiazdek w 3city.ostatecznie za ich namowa przez facebooka kupilismy axkid minikid z mysla, ze pewnie go kupujemy na pol roku ale kij z tym. Bezpieczeństwo najwazniejsze. Mam jeszcze pol roku spokoju. Mysle, ze do jesieni pojezdzi, bez kurtki licze po cichu na dluzej. Pozniej juz nam zostają tylko przodem a na thm etapie nam na maksa to odradzali. Te pasy nie trzymaja takich maluszkow porzadnie, pomijając, ze podobno dzieci potrafia sobie z nich wychodzic...

    Aaa ale Twoj chyba nie moze jezdzic tylem?

    P.S.Jako następny moj faworyt to tez taka maxi. Jednak wszystko zalezy od tego kiedy nastapi zmiana-jesli szybko, maly nie bedzie jeszcze ogarniety to myślę jeszcze nad takim co pas przechodzi w kroku przez dodatkowu uchwyt, ze dziecko w razie W sie nie wyslizgnie dolem. Tutaj nie mam konkretnego modelu wybranego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 21:47

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 16 lipca 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    Te pasy nie trzymaja takich maluszkow porzadnie, pomijając, ze podobno dzieci potrafia sobie z nich wychodzic...
    Jest jeszcze Joie Bold (przodem) z własnymi pasami do 25kg (a potem samochodowy do 36kg). Ale wymaga iso i TT.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 22:08

    4me lubi tę wiadomość

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • Alicja83 Autorytet
    Postów: 292 151

    Wysłany: 17 lipca 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jej jak ja tu dawno nie zagladalam, fajnie ze jeszcze jestescie . u nas wszytsko dobrze . Ariana urosla, stala sie samodzielna, prubuje jazdy na rowerze. Ja po wielu miesiacach wrocilam do swojej wagi z przed ciazy, zmienilam prace, wprowadzilismy nowy rytm dnia - ktory nam odpowiada i jeszcze tydzien i pierwszy rok przedszkola bedzie zakonczony .

    postaram sie czesciej do was zagladac i powymieniac pogladami na to i owo

    pozdrowionka

    Alicja i Ariana

    la_lenka, Carolline, chabasse, 4me lubią tę wiadomość

    ug37p07wjuiy1hl1.png
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 26 lipca 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) u nas w koncu do przodu. Od piatku starszak bez pampersa :-) myslalam ze ten dzirn nigdy nie nadejdzie a tu sam stwierdzil ze nie chce pampersa :-) nawet na placu zabaw ladnie robi siku

    chabasse, la_lenka lubią tę wiadomość

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 26 lipca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassie, brawo. A właściwie dla brawa dla młodego. Jednak dzieciaczki czasem same czują kiedy ma nastąpić zmiana w życiu.
    A ja nadal na noc zakładam młodemu. Za Chiny nie wiem co zrobić żeby to oduczyc siknia w nocy albo chociaż budzenia się na siku. W dzien na drzemki już nie zakładam, ale to tez różnie bywa. Najczesviej budzi się zasikany. Chyba przegapiłem ten odpowiedni moment i teraz się juz przyzwyczaił, że przez sen można robić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2018, 14:55

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chabasse, nocne odpieluchowanie zależny od gotowości organizmu do nocnego zagęszczania moczu. I może nie działać właściwie nawet do 5 lat. Spokojnie. U was też nowy członek rodziny może spowodować dodatkowy regres.
    Ale przyjdzie pora to synek zaskoczy.

    ===================================

    My wróciłyśmy z wakacji u dziadków, ogólnie było super, ale też Łucja jest łobuz straszny. Kładzenie się na chodniku mamy po kilkadziesiąt razy na wyjście. Im więcej atrakcji tym gorzej. Czasem nie mam już siły. :( Za 1,5 tygodnia kolejny urlop, tym razem już w naszym najbliższym gronie. No i szykujemy się do imprezy, lada moment 3 urodziny. Co wasze dzieciaki dostaną, bo u mnie pomysłów coraz mniej :/

    No i co tam ogólnie u was?

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chabasse, a Ty już w terminie! Trzymam kciuki, daj nam znać czyś jeszcze w dwupaku!

    chabasse lubi tę wiadomość

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Dziękuję. Ja jeszcze w dwupaku. W poniedziałek jadę do szpitala. ;) Jesli nie będzie natłoku pacjentów to będę miała cc jeszcze tego samego dnia. A najdalej pewnie we wtorek. Także to już ostatni weekend we troje z synkiem i musimy to jakoś fajnie spędzić. Smutno mi troszkę, że już ostatni raz w ciąży jestem. Czuję się swietnie I dobrze mi w tym stanie. Może to głupie, ale będę tęsknić do tych chwil.;)

    la_lenka, 4me lubią tę wiadomość

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ciekawe co z Carolline? Ktos coś wie? Na sierpniowkach jakoś jej nie widzę. A termin juz jej minął.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje się wywołana, właśnie jestem w szpitalu od wieczora się coś rozkręca i jakoś do końca nie może rozkręcić, ale chyba pójdzie z górki zobaczymy. Zaraz będę miała kontrole czy rozwarcie cokolwiek postępuje, przedtem było maciupkie, a skurcze mocne i regularne, także impreza się rozkręca i mam nadzieje jeszcze dziś może uda mi się spotkać malutka a czy tak będzie to czas pokaże zobaczymy.

    la_lenka, chabasse, 4me lubią tę wiadomość

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam kciuki!

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo.. To powodzenia. Nie wiem czemu ale myślałam, ze Ty bedziesz miala cc. W takim razie życze szybkiej i bezbolesnej akcji.
    Ja się zaczynam coraz bardziej bac i nie wiem czy dobrze ze sie nie zdecydowałam na sn. Ehh.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chabasse, a czemu cc? Masz wskazania? Pierwszy poród jak miałaś?

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No głównie to z powodu pierwszego cc. Ginka odradziła mi naturalny. Nie wiem czy ze względu na wiek ( prawie 39) czy ona widzi ze nie dam rady. Nue wiem. Ale ufam jej. Pytałam czy chociaż moge probowac, ale nie zalecila. A nie mam żadnego lekarza w szpitalu, w ktorym bede rodzic , żeby z nim coś ustalić. Bo ja bym moze i próbowała gdybym wiedziała, ze w każdym monencie mogę zrezygnować i iść pod noz.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
‹‹ 3398 3399 3400 3401 3402 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ