X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 12:10

  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia ja mam wizytę 18.02. Dopiszesz mnie?

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka01 wrote:
    Ksosia ja mam wizytę 18.02. Dopiszesz mnie?

    si! <3

    Anulka01 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Behemottka wrote:
    5:30 rano... Bardzo proszę mnie dopisać. Termin 16 września

    Długo nie pospałaś :p

    Behemottka lubi tę wiadomość

  • Justyna_89 Ekspertka
    Postów: 141 125

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faktycznie... chyba spróbuje zadzwonić do jakiego lekarza W Pl...
    to moja pierwsza ciąża. myślałam,że jak już sie w nią zajdzie to później tylko spokojne 9 miesięcy..i tylko stres przed pordem ;)
    zawsze trochę śmiałam się z matek, ktore sa przewrażliwione na punkcie swoich pociech,a teraz widzę,że bede taka sama, a nawet gorsza...

    ckaigox17mdp9efq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 12:10

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz myslalam ze nie nadrobie. Tp 18.09 nastepne badanie 8 marca prenatalne ale u mojego gina. Na platne bede soe umawiac jesli wyjdzie cos nie tak.

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jestem prawdziwa. Na ovu od 2013 roku

    Gumcia lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • MalaKropka Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia wrote:
    MalaKropka, z powodu ostatnio zaistniałeś sytuacji i osobom, które są fikcyjne mogłabyś w jakiś sposób "udowodnić" swą prawdziwość? Może to być zdjęcie USG, gdy je otrzymasz lub moze masz karte ciązy, którą mogłabyś sfotografować (oczywiście usunąć swoje dane) i dopisać karteczkę ze swoim nickiem?

    Przepraszam, że tak z góry nie ufam, ale ostatnie kilkadziesiąt godzin były naprawdę przykre dla nas i dlatego też zmieniłyśmy miejsce forum.

    jasne ;) aczkolwiek nigdy na forum nie musialam nic udowadniac ;) jak rzucisz okiem, daj znac to usune link dla swojego swietego spokoju ;)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 15:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tylko ja jeszcze nie podjęłam decyzji o prenatalnych? Ja jeszcze się waham u mnie w Luxmedzie koszt ok 430 zł chyba.

  • MalaKropka Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bee85 wrote:
    a dawno temu test robiłaś ?
    masz już jakies dzieci ?
    napisz coś o sobie, my się tu już chwilę znamy będzie łatwiej rozmawiać :)

    tak, mam juz coreczke, ma 2 latka, a o ciazy wiem od 8 stycznia ;) ja wiecej czytam niz sie udzielam, zawsze mozna sie czegos pozytecznego dowiedziec ;)

  • MartunQa Ekspertka
    Postów: 121 96

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co się dzieje? Byłam wczoraj południem, wchodzę dziś a tu całkiem nowy wątek??? Wywaliłyście mnie też z listy widzę, najs.... :|

    z37jp9m.png
    b347312746a64c5dfb4f61d12e3e47a7.png
  • MartunQa Ekspertka
    Postów: 121 96

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edit: już wiem, blair sie okazało flakonikiem, o ktorym wczoraj czytałam. zbieram szczęke z podłogi. Ale za wywalenie mnie z listy mam foszka :(

    z37jp9m.png
    b347312746a64c5dfb4f61d12e3e47a7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartunQa wrote:
    dziewczyny co się dzieje? Byłam wczoraj południem, wchodzę dziś a tu całkiem nowy wątek??? Wywaliłyście mnie też z listy widzę, najs.... :|

    MartunQa jeśli się odezwałam to będziesz na liscie. Przy okazji nowego wątku postanowiłyśmy zaktualizować listę...

    MalaKropka wrote:
    jasne ;) aczkolwiek nigdy na forum nie musialam nic udowadniac ;) jak rzucisz okiem, daj znac to usune link dla swojego swietego spokoju ;)
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/38759cdcbefc2426


    Wszystko jasne! :) Przepraszam, że tak to wygląda.

  • Gumcia Ekspertka
    Postów: 207 267

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartunQa wrote:
    edit: już wiem, blair sie okazało flakonikiem, o ktorym wczoraj czytałam. zbieram szczęke z podłogi. Ale za wywalenie mnie z listy mam foszka :(
    Nikt nie wywalił - spokojnie :) Ksosia wpisuje od początku każdą mame która potwierdziła chęć kontunuowania udzialu w naszej grupie na nowym wątku :)

    uwo943r8sc6b8ien.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, czuję się z dwoma wątkami, jakbym miała rozdwojenie jaźni ;)

    Ale jestem, jestem, to chyba oczywiste ;) Żaden tam ze mnie troll ;) (czy jak to tam się nazywa :) ). TP wg OM na 19.09. (chociaż w rozwoju jest inny,ale i tak pewnie większość będzie rodzić w cały świat ;) ).

    Zanim polecę do sklepu, pozwolę sobie skopiować tylko post z drugiego wątku, bo w sumie pytania pozostają ;) Ok, po poście Dzierzby trochę bardziej jestem w stanie zrozumieć ideę USG, aczkolwiek nie wiem czy się na to zdecyduję, ze względów, jakie zostały tu już poruszone przez kilka osób....



    Anulka, no ja wczoraj miałam wrażenie, że się pożegnały ze 3-4 dziewczyny, ale może coś źle policzyłam :(
    A za wizytę trzymam kciuki - ufam, że nie będzie żadnej powtórki i tym razem otrzymasz same dobre wieści!!! :-*

    Żabka, goopie plamienie ;/ Uważaj na siebie!!!!
    Behemottka wrote:
    Po prostu trzeba pamietac, ze to internet i kazda z dziewczyn tu obecnych moze byc w realu wlochatym facetem ;)
    Fuuuuuujjjjj :P :P :P
    P.S. Nie marudź, że czytasz do g.00:30 :P Nim wczoraj nadrobiłam wszystkie akcje, było już po 2:00 naszego czasu ;))))


    Bee, jeśli o mnie chodzi - no jak to w czym przeszkadza brak anonimowości? Właśnie w tym, że wtedy jesteś już zupełnie namierzalna/rozpoznawalna. A co, jak komuś odwali? A zna już Twój wizerunek etc? Albo wie, którego użytkownika masz za męża gdy np.niedawno się na niego skarżyłaś, że macie kryzys etc?
    Dla mnie średnio jest to bezpieczne - o wielu rzeczach, o których czasem się na forum pogada, nie rozmawiam nawet ze znajomymi, z którymi znam się od dobrych kilku lat.

    Nooooo, agatia, właśnie od wczoraj się zastanawiałam, gdzie Cię wywiało :) Wszystko ok? :)

    Angela, o co chodzi z tymi wpisami, które potem usuwasz? Przepraszam, ale to bardzo dyskomfortowe. Wczoraj zrozumiałam, że nie chcesz się już udzielać. Teraz jednak wchodzisz, piszesz, ale usuwasz :( Dziwne to trochę, nie każdy siedzi non-stop na forum ;/

    Aha, dwa pytanka:
    1. Kurczę, wiecie co, przepraszam, ale nie rozumiem (nie bić! ;) ) w jaki sposób ma nas zabezpieczyć wrzucanie zdjęć USG???? Internet pęka w szwach od zdjęć USG, jest milion stron obcojęzycznych, żaden problem sobie ściągnąć i coś tam namazać. Bo przecież wiadomo, że byłaby ingerencja w te zdjęcia - na ekranie zwykle wyświetla się nazwa lecznicy, nazwisko pacjentki - ja bym te dane natychmiast wymazała, sorry :P
    Czyli co, nie przejdę weryfikacji, bo nie chcę wkleić zdjęcia ze swoim nazwiskiem? Hmm ;/ ;)

    2. Co dokładnie ma dać nowy wątek??? Zgłoszono do adminów, by usunęli ten? Jeśli tak, to rozumiem. Jeśli nie, nie jestem przekonana czy cokolwiek to da????? Chyba, że chcecie mieć ładniejszą pierwsza stronę, z możliwością edytowania jej ;)

    Behemottka lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Dzierzba Autorytet
    Postów: 1428 1642

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Czy tylko ja jeszcze nie podjęłam decyzji o prenatalnych? Ja jeszcze się waham u mnie w Luxmedzie koszt ok 430 zł chyba.
    Prenatalne są zalecane tak na prawdę kobietom 35+, oraz tym, które mają już dzieci z wadami. Ja mam zalecone ze względu na mnogą, a mnogie ciąże są ciążami patologicznymi. Jeżeli nie jesteś w grupie ryzyka to nie musisz robić. Jeżeli nie czujesz potrzeby to nie wydawaj zbędnie pieniędzy. :) Przecież to nie przymus i nikt nie będzie kamienował za brak prenatalnych. :D

    82dox1hpo9h4v7fr.png

    zrz6anlivhmoac9m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    No dobra, czuję się z dwoma wątkami, jakbym miała rozdwojenie jaźni ;)

    Ale jestem, jestem, to chyba oczywiste ;) Żaden tam ze mnie troll ;) (czy jak to tam się nazywa :) ). TP wg OM na 19.09. (chociaż w rozwoju jest inny,ale i tak pewnie większość będzie rodzić w cały świat ;) ).

    Zanim polecę do sklepu, pozwolę sobie skopiować tylko post z drugiego wątku, bo w sumie pytania pozostają ;) Ok, po poście Dzierzby trochę bardziej jestem w stanie zrozumieć ideę USG, aczkolwiek nie wiem czy się na to zdecyduję, ze względów, jakie zostały tu już poruszone przez kilka osób....



    Anulka, no ja wczoraj miałam wrażenie, że się pożegnały ze 3-4 dziewczyny, ale może coś źle policzyłam :(
    A za wizytę trzymam kciuki - ufam, że nie będzie żadnej powtórki i tym razem otrzymasz same dobre wieści!!! :-*

    Żabka, goopie plamienie ;/ Uważaj na siebie!!!!


    Fuuuuuujjjjj :P :P :P
    P.S. Nie marudź, że czytasz do g.00:30 :P Nim wczoraj nadrobiłam wszystkie akcje, było już po 2:00 naszego czasu ;))))


    Bee, jeśli o mnie chodzi - no jak to w czym przeszkadza brak anonimowości? Właśnie w tym, że wtedy jesteś już zupełnie namierzalna/rozpoznawalna. A co, jak komuś odwali? A zna już Twój wizerunek etc? Albo wie, którego użytkownika masz za męża gdy np.niedawno się na niego skarżyłaś, że macie kryzys etc?
    Dla mnie średnio jest to bezpieczne - o wielu rzeczach, o których czasem się na forum pogada, nie rozmawiam nawet ze znajomymi, z którymi znam się od dobrych kilku lat.

    Nooooo, agatia, właśnie od wczoraj się zastanawiałam, gdzie Cię wywiało :) Wszystko ok? :)

    Angela, o co chodzi z tymi wpisami, które potem usuwasz? Przepraszam, ale to bardzo dyskomfortowe. Wczoraj zrozumiałam, że nie chcesz się już udzielać. Teraz jednak wchodzisz, piszesz, ale usuwasz :( Dziwne to trochę, nie każdy siedzi non-stop na forum ;/

    Aha, dwa pytanka:
    1. Kurczę, wiecie co, przepraszam, ale nie rozumiem (nie bić! ;) ) w jaki sposób ma nas zabezpieczyć wrzucanie zdjęć USG???? Internet pęka w szwach od zdjęć USG, jest milion stron obcojęzycznych, żaden problem sobie ściągnąć i coś tam namazać. Bo przecież wiadomo, że byłaby ingerencja w te zdjęcia - na ekranie zwykle wyświetla się nazwa lecznicy, nazwisko pacjentki - ja bym te dane natychmiast wymazała, sorry :P
    Czyli co, nie przejdę weryfikacji, bo nie chcę wkleić zdjęcia ze swoim nazwiskiem? Hmm ;/ ;)

    2. Co dokładnie ma dać nowy wątek??? Zgłoszono do adminów, by usunęli ten? Jeśli tak, to rozumiem. Jeśli nie, nie jestem przekonana czy cokolwiek to da????? Chyba, że chcecie mieć ładniejszą pierwsza stronę, z możliwością edytowania jej ;)
    spokojnie nie będziesz czuła się dyskomfortowo bo nie planuje być aktywna jak wcześniej :) I mogę kasować moje posty Kiedy będę chciała.

  • claudiuszek Autorytet
    Postów: 559 589

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia wrote:
    Też się tego obawiam, dlatego powiedziałam mężowi, że jak będę przeginać to pozwalam mu powiedzieć, że krzywdze swoje dziecko zamiast wychowywać (dla mnie to najgorsza obelga jaką rodzic może usłyszeć).
    U mnie jest dodatkowy minus, że jestem po pedagogice specjalnej, także całe 3 lata licencjatu poświęciłam nauce o samych nieprawidłowościach i niepełnosprawnościach, więc jestem dodatkowo zestresowana i rzucam terminami rodzinie, a oni się po głowie pukają...
    Ksosia, wpisz mi proszę prenatalne na 19.02 ;-) Wiem co czujesz po pedagogice specjalnej- ja też ją kończyłam i przez ten czas miałam wpajane te wszystkie choroby pre i postnatalne.

    mhsvi09k4211dm8g.png

  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    a
    a.... a o co chodzi?

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ