X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia a dopiszesz mi prenatalne na 4 marca ?? :)

    o148p07w5riqasy7.png
  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta, ja też czekam na prenatalne w 13tyg i liczę, że będzie przez brzuch! :) ta przerwa między wizytami tak się dłużyyyy ach tam, oby wszystko było jak należy :)

    martta, maluutka90 lubią tę wiadomość

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • esmi Autorytet
    Postów: 564 283

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulfemstein widzisz jak szefostwo może zaskoczyć moja była w szoku :D

    zem3anlidu4xmpao.png
    https://www.maluchy.pl/li-72073.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 12:10

    martta lubi tę wiadomość

  • Gumcia Ekspertka
    Postów: 207 267

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poproszę o dopisanie prenatalnych na 14 marca :)

    uwo943r8sc6b8ien.png
  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulfenstein wrote:
    Ja wczoraj usg tez miałam przez brzuch. Dzięki temu tatuś był obecny i powiem Wam, ze miny strzelał takie, ze hej :)
    Radość pomieszana z szokiem i niedowierzaniem :)

    Kolejny szok i niedowierzanie miałam w pracy. Pisałam wczoraj ze sie obawiam co bedzie i ze muszę powiedzieć wcześniej niż zamierzałam. Bałam sie reakcji szefowej. I jeszcze musiałam przez telefo, bo jest na zwolnieniu.
    A ona zaczęła piszczeć do słuchawki z gratulacjami, ze najlepsza wiadomość tygodnia, ze sie tak cieszy i w ogóle. Dziecko departamentu :)
    Kurde. Szok :)
    oo to super, reakcje facetów nie do przewidzenia :D ciekawe jak mój za tydzień zareaguje na 3d/4d.

    Jak widać strach ma wielkie oczy :) od razu milej człowiekowi na sercu jak ktoś ciepło nas przyjmie i cieszy się razem z nami, też tak miałam, że się stresowałam a było na prawdę super :) teraz luzik :)
    odkąd wiedzą u mnie w pracy to nawet mi owoce donoszą, orzeszki, itp :) milutcy :)

    Gumcia, martta, YvonnElizabeth lubią tę wiadomość

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia proszę o zmianę terminu na 05.10 :) i wizyta 29 lutego :*

  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mychakruszyna wrote:
    Też mi się zawieszało wczoraj, myślałam, że to wina korzystania przez telefon ale z komputera tak samo działa.
    Przeglądam ubranka i zakochałam się w kompletach do chrztu :D

    http://allegro.pl/super-ubranko-do-chrztu-68-sweterkimalgosia-i5972241585.html
    http://allegro.pl/komplet-do-chrztu-blazej-rozmiar-68-i5961390293.html
    http://allegro.pl/super-ubranko-68-ecru-sweterkimalgosia-i5972263573.html
    http://allegro.pl/ubranko-do-chrztu-julek-r-68-pikowka-hit-i5728034493.html
    http://allegro.pl/ubranko-do-chrztu68-6cz-krateczka-sweterkimalgosia-i5971382249.html
    jest tego mnóstwo boskie:)
    Ale jakie one są słodkie! Niech no tylko mi powiedzą, co maluch ma między nogami :D oczopląsu dostaje jak patrzę na dziewczęce i chłopięce ubranka :D

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • Justyna_89 Ekspertka
    Postów: 141 125

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie.
    od początku ciąży mam obfite upławy. Pierwsze tygodnie takie wodniste lub białe.Jedna z Was napisała wtedy,że to normalne, na innych stronach również znalazłam takie informacje.Od kilku dni te upławy stały się brązowe, nie są to plamienia, to taki śluz , jak był wcześniej-tylko brązowy.czasami są w nim grudki. nic mnie nie swędzi, nie piecze.W Holandii Gin przyjmuje tylko w krytycznych przypadkach aż do 12 tyg to nie ciąża.

    boje się tego brązowego sluzu..a te grudki mogą chyba świadczyć o jakiejś grzybicy i infekcji. tylko,ze tutaj żadnych leków nie dostane.. jak tylko będe miała pienieądze lece do Pl do normanego ginekologa.. może za 2 tyg. tylko co robić do tego czasu.? może jakies apteczne środki.. moge je zamowić z pl apteki

    ckaigox17mdp9efq.png
  • Dzierzba Autorytet
    Postów: 1428 1642

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    ja wlasnie dzownilam do jednej przychodni i calosc - usg genetyczne plus badania z krwii to koszt 390zł w tych badaniach z krwii jest test PAPPA
    u U mnie podwójnie liczą usg bo dwójka i ma być to poprzedzone wywiadem z profesorem. Poza tym to jakaś przychodnia specjalizująca się w ciążach mnogich i skomplikowanych. Ma dobre opinie więc chyba się skuszę. W innych jest trochę taniej patrząc po cennikach, ale opinie też od sasa do lasa. :/

    82dox1hpo9h4v7fr.png

    zrz6anlivhmoac9m.png
  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 16:01

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 19:29

  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 16:01

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wraca spać. Niedobrze mi.

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • Dzierzba Autorytet
    Postów: 1428 1642

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna_89 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie.
    od początku ciąży mam obfite upławy. Pierwsze tygodnie takie wodniste lub białe.Jedna z Was napisała wtedy,że to normalne, na innych stronach również znalazłam takie informacje.Od kilku dni te upławy stały się brązowe, nie są to plamienia, to taki śluz , jak był wcześniej-tylko brązowy.czasami są w nim grudki. nic mnie nie swędzi, nie piecze.W Holandii Gin przyjmuje tylko w krytycznych przypadkach aż do 12 tyg to nie ciąża.

    boje się tego brązowego sluzu..a te grudki mogą chyba świadczyć o jakiejś grzybicy i infekcji. tylko,ze tutaj żadnych leków nie dostane.. jak tylko będe miała pienieądze lece do Pl do normanego ginekologa.. może za 2 tyg. tylko co robić do tego czasu.? może jakies apteczne środki.. moge je zamowić z pl apteki
    Ja też mam grudki takie białe i jest to normalne bo pytałam ginekologa. Jakbyś czuła jakiś brzydki zapach albo świąd to to powinno cię zaniepokoić. Co do brązowego śluzu to się nie wypowiem. Może coś typu gynalgin, coś z pałeczkami kwasu mlekowego by wyrównać ph? Ja to stosowałam przy pierwszej ciąży z polecenia lekarza.

    82dox1hpo9h4v7fr.png

    zrz6anlivhmoac9m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 19:30

  • Miśka*** Przyjaciółka
    Postów: 106 147

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzierzba wrote:
    No i mnie zabili właśnie. Za USG genetyczne 470 zł + PAPPA 250. Buuu... Portfel mi piszczy już. Terminu jeszcze nie mam, mam zadzwonić koło 12 tyg.
    Faktycznie drogo! U mnie za badanie plus krew 400zł. Koszalin - Znośnie.
    Zaś koleżanka robiła w Szczecinie (Policach) 650zł.

    eiktdqk3z6382dmf.png
    38 tydz 2 dzień -3724g do kochania
    23 tydz 3 dzień - 622g szczęścia

    27 tydz 2 dzień - 1044g :-D
    31 tydz 2 dzień - 2082g
    35 tydz 0 dzień - 2644g
  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna_89 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie.
    od początku ciąży mam obfite upławy. Pierwsze tygodnie takie wodniste lub białe.Jedna z Was napisała wtedy,że to normalne, na innych stronach również znalazłam takie informacje.Od kilku dni te upławy stały się brązowe, nie są to plamienia, to taki śluz , jak był wcześniej-tylko brązowy.czasami są w nim grudki. nic mnie nie swędzi, nie piecze.W Holandii Gin przyjmuje tylko w krytycznych przypadkach aż do 12 tyg to nie ciąża.

    boje się tego brązowego sluzu..a te grudki mogą chyba świadczyć o jakiejś grzybicy i infekcji. tylko,ze tutaj żadnych leków nie dostane.. jak tylko będe miała pienieądze lece do Pl do normanego ginekologa.. może za 2 tyg. tylko co robić do tego czasu.? może jakies apteczne środki.. moge je zamowić z pl apteki

    Ja smaruje maścią clotrimazolum. Ona jest bez recepty. Polecenie gina oczywiście.

    mmargol lubi tę wiadomość

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • Dzierzba Autorytet
    Postów: 1428 1642

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka*** wrote:
    Faktycznie drogo! U mnie za badanie plus krew 400zł. Koszalin - Znośnie.
    Zaś koleżanka robiła w Szczecinie (Policach) 650zł.
    Ja w Łodzi. Normalnie USG genetyczne 250 i PAPPA też 250, a że dwójka to więcej prawie dwa razy.
    Nie wiem czy robić PAPPA bo czytałam, że przy mnogiej nie jest miarodajny.

    82dox1hpo9h4v7fr.png

    zrz6anlivhmoac9m.png
  • Justyna_89 Ekspertka
    Postów: 141 125

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.to nie termin miesiączki... mój mąż powiedział,ze jak się denerwuje to moge pojechać na izbę przyjęć, ale wydaje mi się,że jeśli nie widzę żywej krwi.. to nie będę tak panikować.. usg mam teraz czwartek.. jeśli się nie pogorszy to zostaje w domu.

    ckaigox17mdp9efq.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ