X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia hahahahhaha
    Tak daje popalic?
    Superasne zdjecie :-)
    Ja odpukac mam dobre dni z robertem.
    Od wczoraj je co dziennie po pol bulki wow

    Natka o widze ze tez na czasie z tymi lol? Jestes? :-)
    Ja nawet niebwiem o co chodzi.
    Tyklko werka dzis w sklepie mamo mamo kupisz mi? Ale zbylam ja.

    Ajrin ale fajne foto .
    Wazne ze jest wesolo/znosnie w tym domu.

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 3 listopada 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko
    Oddam tobie
    Chciałaś drugiego synka :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia hahahahhaha
    Wlasnie z mezem mielismy wymiane slow: a moze jednak henio bedzie? Moja odp gorzej jak bedzie henio i gienio.!!!!!
    Edit: nie mozemy dzis siw napatrzec na roberta jak gada do nas, kaze nam die tulic i calowac do niego smiwsznie to wyglada bo lapie nas za glowy albo paluszkami macha choc :-) albo bierze kogos za rekw i kaze isc i caly czas mamooooo mama tadi

    Chcialam swojego ale przyjme i twojego!
    Przeciez te oczyska ja w nich sie kocham !
    Dawaj go ! Biere :-)
    Jeszcze bedziesz plakac za nim matka :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 20:57

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 3 listopada 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin wrote:
    Haha bez zwrotów mówisz Kamcia co tam nabroil?


    Wiadomo że dzień bez histerii to dzień stracony
    Niech nawet będą dwie histerie
    Ale u nas histerie nadhisteriami
    Pomijam bicie, krzyki, rzucanie, rzucanie się
    On dla samego buntu nawet nie zje
    A moje nie to zapalnik
    Ale przechodzi samego siebie a już sąsiadki w to wnikaja :) jak na tych schodach-chcial na rekach, nie chcial na nogach. Ja twardo że nie...no i nie nie nie do samego dołu. Sasiadka mi Piotra z podlogi podnosi-on oczywiście cisza, spokoj zadowolonie ;) i te teksty co mu jest? (Bunt dwulatka, mija) on taki nie byl(bunt dwulatka) trzeba mu tlumaczyc że mamę rece bolą(myślę sobie a co ja kur...robie od trzeciego piętra)
    W efekcie Piotr w 15minut znalazł się na dworze. Zjechal na plecach, na brzuchu, na tyłku po schodach. Na nogach nie stanął...caaaaly czarny!!na wieczór druga histeria ale już nie taka spektakularna...bez sasiadek ;) nie mogłam go wtulonego oderwać..padl w 3minuty bo znów dzień bez drzemki

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 3 listopada 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy i gdzie?zabko

    Haha
    Zmywarke ci codziennie oprozni
    Pranie umie wstawic
    Nawet powiesic
    A jak czegoś nie mozesz znalezc to poszukasz w szafkach :) nie ważne co-czy brudne skarpety, czy zabawki czy śmieci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 20:57

    żabka04 lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 3 listopada 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj u nas słowo Nie to też zapalnik daje 99% że uderzy serio jak odruch bezwarunkowymamanie to ja jeb. Fakt działa tłumaczenie i nie używanie słowa nie ę kuźwa nóż ja nie mogę non stop gadać tłumaczyć no i co am 15 minut z nim jak z jajkiem nóż jest ostry nie trzymaj za ostrze! Wiadomo że powiem nie i krzykne A wtedy to i mnie kopie i bije.
    Ale o dziwo dziś bez histerii nawet mówiłam do M zechyba Igi chory coś go bierze bo podejrzanie grzeczny po kąpieli sam się położył i nawet nie wstał padł po przed 20 bez awantury, fakt ie miał drzemki ale nawet to do niego nie podobne.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia raczej bunt to byl bunt ale bardziej zmeczenie brak drzemki dal znac.
    U nas tak wlasnie jest drze sie jak opetany baaaa nauczyl sie od siostry.
    Ps to wychowalas szybko syna.
    Moj nie umie tego co twoj :-)
    Mozesz golebiem go wyslac teraz nawet bedzie szybciej hahahahha

    Kamcia ciezki dzien odpoczywaj relaksuj sie jutro bedzie lepszy dzien :-)

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 3 listopada 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko
    Bron boziu by Piotrek dopadł pelna zmywarke-kawy nie wypije ale zmywarkę oproznie. Tzn wyjmie mi kazdy talerz, kubek i poda, bym wlozyla do szafki. Pilnuje bym ja zamknęła. Sztućce sam do szuflady wrzuci(nie opisuję tutejszego porządku). Reszta za wysoko
    Pranie-uwielbia pranie. Włoży mi do pralki, zamknie, włączy. No właśnie...odkad umie zamknąć ryzyko że kiedys sam włączy. Wiesz...fajne bo przyciski wydają dźwięki...
    Wieszanie prania. No super bo ostatnio nie chciało mi się latac do lazienki i mi przynosil. Ba!strzepnal nawet. Ale suszarke już mi zdemowlowal.

    Skladanie prania???nieważne że mokre. Trzeba ułożyć na stole. Ostatnio kazal mokre skarpetki patrykowi założyć
    A jak poskladane to do szafek...no...mam taśmą szafki zaklejone. Nie tylko wkłada ale jak pierdol...drzwiami to w bloku obok usłyszą

    Albo ściągnął mi pranie i włożył do pralki...

    A jak poproszę "Piotruś daj dydusia patrykowi" to weźmie dydusia do buzi, wypluje, "ble" ,odrzuci daleko
    A jak mama nie prosi, nie patrzy, na siłę dydusia wklada

    Ostatnio chrupkami nakarmil mnie. Jak proszę daj mamie bo mama glodna to jeszcze wrzasnie

    Wykonczy mnie

    Jutro nie planujemy nic na godziny drzemki więc go polozymy na pewno. Muszę tylko wrocicz tego torta
    A nie wiadomo jak to będzie z panem Piotrem. Bo może być krzyk że idzie, że wraca, że jest, że nie ma...a to tylko pietro wyżej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 21:23

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 3 listopada 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin
    Bije
    Na przewijaku kopnie
    Ale ciągnięcia za włosy sama nie odpuszczę ;) wie że nie można
    Pogadac to ja sobie moge. Stoje, czekam, powtarzam...a tu sąsiadka-już widzę o czym obie Halinki beda plotkowaly ;) bo ja serio nie odpuszczę-ma zejść, nie zniose...bo w efekcie jak sasiadka tego trzyletniego Marcela będę nosic
    Piotrek mi na złość nie chce iść-woli wózek
    Mi na złość nie zje choć glodny
    A ja sie śmieje i czekam...sasiadki widzą że dziecko przez mamę płacze...o ludu

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przejmuj sie tak olej te sasiadki bo sie wykonczysz.
    Gadaly i beda gadac .
    To twoje dziecko i wiesz jak je wychowac.
    One zapomnialy jakie ich bykg histerykami?
    Na pewno pamietaja.
    Jak cos to krotko odp i tyle.

    Moj robert twz nie chce chodzic wszedzie wozkiem.
    Przed placem zabaw wyskakuje i leci do piaskownicy.
    Dzis w galeri pare krokow zrobil za reke, sam ale ile bylo histeri na siedzaco pod wieszakami ze wrrrrrr

    Kanciu zdolniacha z piotra.
    U nas zamyka drzwi od zmywarki maja byc zamkniete.
    Z pralki wyciaga jak cos mi sie brudnego zdarzy wlozyc bo wiem ze bede prala ma byc pusta.
    Z checia wlaczy pralke tez dzwiek na niego dziala.
    Czasami patrzy na piane.
    U nas teraz etap jest piszczenia/krzyczenia?
    I chodzi do chomika do pysi i sie mizia nosem przez klatke .
    Smieje sie ze kiedys go upier.......
    Ale ten chomik chyba czuje ze to dziecko male i nie rusza tyljo waha go.


    Moj sasiad znowu imprezuje .
    W pobiedzialek bede dzwonic do dzielnicowego niech zrobi z nim porzadek.
    Watpie ze cos zalatwie bo sasiadka dzwonila do niwgo w innej sprawie i kazal dzwonic na policje .
    A ci chyba tam skacza czy co bo dudni .
    Juz mam nerwa.
    Jakbym byla facetem to tak bym mu wpierdol sposcila ze szkoda gadac .
    Meza na lancuchu trzymam bo z pracy go wyrzuca jak bedzie karany za byle gowno wiec robie wszystko zeby go nie pobil.

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 3 listopada 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś Piotrek taki cwaniaczek byl ze sam sobie poszedł-odszedł od auta i zamiast w stronę domu poszedł w przeciwnym kierunku. Poszłam za nim . A on obrał swoj kierunek więc zlapalam za reke
    Automatycznie nogi zgial, na ziemie, wrzask
    Przenioslam kawalek i posadzilam na ziemi...ale miałam nerwa. Powiedzialam ze jestem wściekła. Ze jak chce to niech sobie idzie, zrobilam papa i poszlam w stronę klatki...skubaniec poszedł za mna. Taki cwaniak. Sam to sie boi ;) nie odwracalam się. Katem oka widziałam
    Juz wiemy kiedy da rękę a kiedy nie. On sam na drodze która zna. Na nieznanym polu nie jest już taki cwany ...udało się go rozszyfrowac. Lubi chodzic. Przejdzie mi kilometry..ale jak włączy się tryb BUNT nie ma zmiłuj. Az udusić idzie z tej miłości

    I taka nowość-jak coś chce daje mamie piękne buziaczki
    I tylko mamie
    Jednak zawsze ma to kontekst
    Ech
    Ide spać
    Przeprowadzki dzien drugi. Może być różnie

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 3 listopada 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia
    Super zdjęcie, słodziaki chłopaki :)
    Ehh bunt i histerie u dzieci, widzę że teraz u wszystkich ten etap. Musimy jakoś dać radę i przeczekać ten czas, a jeszcze czeka nas bunt trzylatka.

    Ajrin
    Ale Kosiu już duży, kiedy zleciało te 7 miesięcy :)

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 4 listopada 2018, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś pobudka o 6 Igi wstał a za nim Kostek.
    Mowilam że za grzecznie Igi poszedł spać wstał z katarem wrrr.
    Oby Kosiu się uchowal.
    Ja kiepsko spałam Kosiu często się budził oglądaliśmy seriale do północy więc pije 2 kawę ;)

    A za chwilę idziemy obniżać Kosiowi łóżeczko bo już się pociąga i samego strach zostawiać.

    Kamcia skubaniec Piotruś haha u nas już straszenie, że rodzice idą nie działa ale on z tych odważnych więc rodziców u boku nie potrzebuje.
    A jak nocka? U nas póki co nie myślę o przeprowadzce cos go serio w nocy albo męczy albo głodny no wstaje co chwila.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 listopada 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin
    Pomysł przeprowadzki Patryka podobnie jak z Piotrusiem-mieliśmy wrażenie że my już powoli budzimy. Skrzypiace łóżko(strach było bok zmieniać),chrapanie sapanie i poranny budzik męża
    A najgorsze/najśmieszniejsze bylo budzenie się w momencie jak matka się kladla. Dosłownie

    Dziś nocka ciutke lepsza od poprzedniej. Patryk zasnął o 19:20, obudził się na mini butle(on malutko je)o 23,2i 5:30
    Przed 7wylądował u nas w łóżku i dziś tu dospal do 7:45 :)

    Na Piotra straszenie nigdy nie działało. Idzie sam i tyle ale wczoraj dosłownie ja sobie poszłam
    Kiedys sam biegał przy ratuszu. Nagle nas nie widział za wodą fontanny. I się rozplakal. Wtedy się dowiedzieliśmy że taki cwany i odważny to on nie jest
    Bo jak się chowalismy to tego efektu nie bylo

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 4 listopada 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane

    Kamcia
    Piękne zdjęcie !! Cudowne chłopaki !
    Oj to widzę ze Piter daje popalić !
    Minie kiedyś...hehe a sąsiadkami to się nie przejmuj ! Niech maja o czym gadać lol
    U nas na Sofcie tez działało to ze jak ona chciała iść gdzie indziej niż kg to robiłam papa i szlam w drugim kierunku - w kredy ona zawracała i biegła Mama mama ! Do czasu... w wakacje tak zrobiła a ona : papa ! I dalej w swoim kiedrubkh ! Hehe
    Wiec już to nie działa...;)


    Ajrin
    Wszystkiego najlepszego dla Kosia !!! Jaki już duży chłopak !
    Igi taki waleczny? A Kosia tez bije ?
    U nas na szczęście nie ma aż takiego problemu ze słowem Nie ;)
    Ale za to gdy zrobi coś i jej tłumaczymy to nie lubi - rozumie ze mamy razie i się denerwuje heheb i krzyczy na nas ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 4 listopada 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mg wczoraj byliśmy caly dzien u moich rodizcow.
    Był tez mój chrześniak wiec do 21 szaleli razme z Sofcia - co to było za szalenstwo ! ;)
    Potem padła w samochodzie i spalać cala droge i ja przenioslam do łóżku a i spa spala cala noc;)
    A teraźniejszości na lotnisku jestesjy bo szwagierka odlatujemy

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 4 listopada 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariah unas było dokładnie tak samo zrobił z uśmiechem papa ina tym straszenie się skończyło nawet jak poszliśmy tak że nas nie widział to bieg w przeciwna stronę.
    No to Sofia miała udany dzień.
    Igi ma czasem dziwne zachowania w 90% jest troskliwy dla brata w 9 zazdrosny a w 1% och brutalny i to ciężko mi zrozumieć czemu bo to wcale nie jest w zazdrości a raczej chęć zwrócenia na siebie uwagi.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My miwlismy dzien lenia.
    Nawet na dwor nie wyszlismy.
    Chcialam przekonac roberta do samodzielnego jedzenia (surowka z marchewki) ale nie wyszlo nie chxial wiec odpuscilam.
    Nalozylam jak wszystkim obiad zostawilam nawet nie dotknal.
    Za to pol miseczki zupy zjadl bo rano ugotowalam.
    Jest jakis przelom wow.

    Wlasnie spi!!!!!!

    Dzis bez drzemki byl wiec wykapalam dalam leki i ogladal bajke zasnal na siedzaco hahahhahaha

  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 4 listopada 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja padam na twarz.
    Jeśli ktoś dał by mi wybór: weekend sam na sam z chorym dzieckiem lub 10dni pod rząd pracy po 12h to bym się mocno zastanowiła czy iść do pracy :D
    Wszystko na nie, wszystko źle. Daj mi jesc, jednak jeść nie. Chce pić, już pić nie. Tańcz ze mną, nie rób tego tak. Stój tu i ryk co tam stoisz. Nudze się, ale płacz kiedy wyciągam puzzle lub grę. Masakra. Jest mi jej strasznie żal, bo widzę, że ja to przeziębienie też męczy, staram się jak mogę umilić jej ten czas, byśmy go razem wykorzystały, bawiły się, zacieśniały wiezy ale ona sama nie wie co chce.

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 4 listopada 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj urządziłam jej balik, przegrałyśmy się za księżniczki. Zrobiłyśmy maski balowe, tańczyliśmy. Dziś balik już był na nie.
    Dziś za to mogłaby nie odchodzić od tv, co mi się w ogóle nie podoba. Jedyne co zajęło ja dziś na dłużej to była plastelina i farby i tak po wczorajszym dniu kulturalnym, mamy dziś dzień techniczny. Plastelinę mam nawet we włosach i cały czas rozkminiam ja tu ją usunąć.

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
‹‹ 4295 4296 4297 4298 4299 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ