X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam że tabelka powinna zostać. Haneczka włożyła w to dużo pracy. A takie informacje to przeciż nic złego :) nie bedziemy pytać sto razy jedno i to samo tylko zobaczymy w tabelce :)

    mychakruszyna, Ania91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój termin porodu 05.10, wizyta 29.02 :)

    Już 4 strony! :)

  • Bee85 Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna_89 wrote:
    Melduje się i ja :) tp. 09.09.16

    Ja jestem cały czas w szoku.. czuj się głupio ,że dałam się tak nabrać..mieszkam w Holandii i blair pisała,że w przyszłym tygodniu mnie odwiedzi , bo będzie z wizyta u rodziny....masakra....

    Szkoda, że afera już wybuchła, ciekawe jak by z tego wybrnęła ;)

    h4zpdqk39i22byyb.png
  • Bee85 Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blablabla wrote:
    Ja uważam że tabelka powinna zostać. Haneczka włożyła w to dużo pracy. A takie informacje to przeciż nic złego :) nie bedziemy pytać sto razy jedno i to samo tylko zobaczymy w tabelce :)

    Też tak myślę, że może zostać. Ja planuję na zdjęciu usg zasłonić tylko nazwisko to będzie można porównać, że na pewno moje ;)
    bo następne to nie wiem kiedy będę miała i czy w ogóle dają (przypominam mieszkam w UK)

    Ania91 lubi tę wiadomość

    h4zpdqk39i22byyb.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bee85 wrote:
    Szkoda, że afera już wybuchła, ciekawe jak by z tego wybrnęła ;)
    no już pisała coś przecież że chora jest i do lekarza idzie i nie wie czy pojedzie.
    Ale kij z nią, już olejmy to na tym wątku, żeby nie wprowadzać złych energii hehe

    Bee85, Gumcia, żabka04, Justyna_89, Cordy, Ania91, mychakruszyna, maluutka90, magdallena69, mmargol lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakoś mega aktywna nie byłam na starym wątku, zwłaszcza na samym początku, bo stresowały mnie historie o stratach. Swoich danych też nie podawałam, bo chciałam zachować anonimowość. Na wrzucanie zdjęć z usg raczej się nie zdecyduję, bo to dla mnie świętość, z co jest wrzucone w sieć może być wykorzystane bez naszej wiedzy, jak pokazuje życie. Jeśli Wam to moje podejście nie przeszkadza, to będę tu chętnie zaglądać :-) W nadziei, że już koniec niemiłych niespodzianek...

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • Justyna_89 Ekspertka
    Postów: 141 125

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    no już pisała coś przecież że chora jest i do lekarza idzie i nie wie czy pojedzie.
    Ale kij z nią, już olejmy to na tym wątku, żeby nie wprowadzać złych energii hehe[/QUOTE.

    masz racje.Myśle,że to była osoba podstawiona z portalu belly.zawiodłam się na tej stronie.zostaje tutaj Dla Was,bo wiem,że mogę liczyć na Wasze wsparcie i pomoc.
    nie wykupie żadnych abonamentów , diet itp. choć już miałam taki zamiar,ale nie będę płacić oszustom

    ckaigox17mdp9efq.png
  • Justyna_89 Ekspertka
    Postów: 141 125

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasicaLisica wrote:
    Ja jakoś mega aktywna nie byłam na starym wątku, zwłaszcza na samym początku, bo stresowały mnie historie o stratach. Swoich danych też nie podawałam, bo chciałam zachować anonimowość. Na wrzucanie zdjęć z usg raczej się nie zdecyduję, bo to dla mnie świętość, z co jest wrzucone w sieć może być wykorzystane bez naszej wiedzy, jak pokazuje życie. Jeśli Wam to moje podejście nie przeszkadza, to będę tu chętnie zaglądać :-) W nadziei, że już koniec niemiłych niespodzianek...

    Rozumiem Cie,
    ja też nie często się odzywam.
    normalne,że każda z Nas ma normalne realne życie prace, rodzine, problemy.
    dziwiłam się własne kiedy blair ma na to wszystko czas

    ckaigox17mdp9efq.png
  • Judy Przyjaciółka
    Postów: 110 87

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej! Jeszcze JA!!
    TP 08.09.2016 - mała zmiana
    następne badania to prenatalne 23.02. :-)

  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co było a nie jest nie piszę się w rejestr :)))))

    Gumcia, mmargol lubią tę wiadomość

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mychakruszyna wrote:
    Dziewczyny ograniczę moje wpisy ale jeszcze jedno pytanie...mimo ze strasznie durne to wolę zapytać...na suwaczku pisze ze jestem w 10 tygodniu..właściwie od dziś...natomiast na belly pisze ze 11tydz(10tyg 0 dni)...to ogólnie mówi się ze jestem w 10 czy 11? Bo 11 dopiero się zaczął...
    Jesteś w 11 tyg:)

    Melduje się!

    mychakruszyna lubi tę wiadomość

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju nowy wątek i 4 str a dopiero nadrobiłam stary. Mam przez Was zaległości w pracy. Dane nadrobię później.
    Od wczoraj przyszły do mnie mdłości, hurra:)

  • Bee85 Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Jeju nowy wątek i 4 str a dopiero nadrobiłam stary. Mam przez Was zaległości w pracy. Dane nadrobię później.
    Od wczoraj przyszły do mnie mdłości, hurra:)


    Nieee, ja nie chcę mdłości! A trochę się Tobą sugerowałam bo też nie masz objawów i "starsza" ciążą jesteś.. :(
    wiem, każda ciąża inna eh, ale teraz jak ich nie dostanę to zacznę się martwić :P

    h4zpdqk39i22byyb.png
  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie haneczka? Byle nie skasowali wątku zanim reszta dziewczyn sie zorientuje!
    Idę walczyć ze zdjęciami:)

    A tak jeszcze odnośnie pomyłek badan.. Jak mój Kacper miał 4 latka to miał zapalenie cewki moczowej. Oddałam jego mocz do diagnostyki i jak dostałam wyniki to prawie zawału dostałam! Jak to określił lekarz - stan agonalny.... A moje dziecko nic: biega, cieszy sie... Dziewczyny co ja wtedy przeżyłam, szkoda gadać. Ponowiłam badanie i wyszło szydło z worka, ze pomylili wyniki. Jak ja tam wpadłam... Piekło na ziemi im urządziłam:)

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno: pisze do Was z tableta i on często wstawia mi męskie koncówki (szowinista pieprzony) ale to nie znaczy ze jestem płci męskiej... Ta w avatarku to ja:)

    maluutka90, mmargol lubią tę wiadomość

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • ovulinka Koleżanka
    Postów: 53 94

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również się melduję.

    Ale się ostatnio działo !

    uwo9yx8d84qciak0.png
    Marzec 2015 - poronienie 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja :) może nie odzywam się zbyt często, ale chętnie będę Was dalej podczytywać, razem razniej, choć jestem ciągle w szoku oo tym, co tutaj zaszło.
    Też nie jestem za wstawianie zdjęć, w sumie od początku nie wstawialam i jeśli pozwolicie to nie chce tego zmieniać :)
    Termin porodu 14.09.
    Kolejna wizyta prenatalne 02.03.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 13:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bee85 wrote:
    Nieee, ja nie chcę mdłości! A trochę się Tobą sugerowałam bo też nie masz objawów i "starsza" ciążą jesteś.. :(
    wiem, każda ciąża inna eh, ale teraz jak ich nie dostanę to zacznę się martwić :P
    Ale spokojnie to takie mdłości pikuś, nie to zżeby mnie do wymiotów prowokowały. Ja w porze obiadowej mam taki bukiet zapachów w pracy, każdy je co innego, że i Ciebie by zemdliło;)

    Bee85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 19:29

  • MalaKropka Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,ja tu jestem nowa, mam nadzieje ze mnie przyjmiecie ;) mieszkam w uk a termin mam na 18 wrzesnia.

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ